Fırsat Prime Day İndirimleri Saat 18.00

Hz.ETQ

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
683
Merhabalar,

Bildiğiniz üzere saat 18:00 da amazon prime indirimleri baslayacak. Yilda 1 sefer olan bu indirimlerde yardimlasmak ve uygun alınabilir ürünleri paylaşmak icin başlığı açıyorum. Bazi urunlerin fiyatlari dün itibariyle arttirildi o yüzden ürün paylasirken indirim oranina göre değil mevcut piyasadaki fiyatina göre degerlendirelim. Gazamiz mübarek olsun.

Edit : monitör+ klavye bekliyorum:)

Moderatörün son düzenlenenleri:

Selçuk duraklar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
77
Bende şu an sessiz bir klavye güzel bir mause kulaklık ve bilgisayar masası bekliyorum pc topladık geriye bunlar kaldı :)

altinerim

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
134
Merhabalar bildiğiniz üzere saat 18:00 da amazon prime indirimleri baslayacak. Yilda 1 sefer olan bu indirimlerde yardimlasmak ve uygun alınabilir ürünleri paylaşmak icin başlığı açıyorum. Bazi urunlerin fiyatlari dün itibariyle arttirildi o yüzden ürün paylasirken indirim oranina göre değil mevcut piyasadaki fiyatina göre degerlendirelim. Gazamiz mübarek olsun.

bende sabırsızlıkla soğutucu ve monitör bekliyorum hocam hakkımızda hayırlısı

clopy

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
34
Sıvı soğutma ve denk gelirse bir kablosuz kulaklık alabilirim ben de.

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
PSU ve anakart bekliyorum, afaki, hayvani, insanlık dışı indirime girerse alıp kendi parçalarımi satmak üzere kenara ayıracağım :D

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Param olmasına rağmen ailem yüzünden alamıyorum , şu indirimleri kaçırmak çok üzücü.

KS

Hz.ETQ

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
683
PSU ve anakart bekliyorum, afaki, hayvani, insanlık dışı indirime girerse alıp kendi parçalarımi satmak üzere kenara ayıracağım :D
Bu sene zor gibi duruyor fiyatlara bindirdiler. Ufak ufak ürünler aciliyor gibi baslamadi ama bazi urunler düştü

mertaliozturk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
323
Merhabalar,

Bildiğiniz üzere saat 18:00 da amazon prime indirimleri baslayacak. Yilda 1 sefer olan bu indirimlerde yardimlasmak ve uygun alınabilir ürünleri paylaşmak icin başlığı açıyorum. Bazi urunlerin fiyatlari dün itibariyle arttirildi o yüzden ürün paylasirken indirim oranina göre değil mevcut piyasadaki fiyatina göre degerlendirelim. Gazamiz mübarek olsun.

Hocam bütçem az fakat 200tlye bir klavye veya mause almak istiyorum rgb istiyorum denk gelirseniz atarmısınız özelden veya burdan

clopy

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
34
Kulaklık vs. denk getiren var mı ?

EFE İNCE

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
19

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar