Proxy sorunu

Ömer Faruk Keçer

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Bilgisiyarımdan internete girince proxy sunucusunda bir sorun var veya adres yanlış hatası alıyorum nasıl düzeltebilirim

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Her bağlandığın site için aynı sorun geçerlimi yoksa sadce belli bir kaç site içinmi bu sorun var bunu belirt. Ama Şunları bir dene. İnternet Explorer 'i aç sağ üst köşeden ayarlara tıkla İnternet Seçeneklerine gir Bğlantılar sekmesinde yerel ağ ayarları bölümüne gir ve Ayarları otomatik olarak ayarla kutusunu işaretle. Mozilla kullanıyorsan Mozilla 'yı aç sağ üst köşeden alt alta üç çizgi olan simgeye tıkla Seçenekler 'e tıkla Genel kategorisinden en altta Ağ vekil sunucu bölümümünden Ayarlar 'a tıkla ve Vekil sunucu yok 'u seç ve kapat. VPN kullanıyorsan kapatıp dene. Son olarak Windows 10 veya 8 kullanıyorsan Başlat bölümünden Ayarlar 'a gir Güncelleştirme ve Güvenlik bölümünden Sorun gider bölümüne gir ve İnternet Bağlantılarına gir ve Sorun gidericiyi çalıştır de adımları uygula ve PC 'yi yeniden başlat sorun hala devam ediyormu haber ver.

KS

Ömer Faruk Keçer

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
Her bağlandığın site için aynı sorun geçerlimi yoksa sadce belli bir kaç site içinmi bu sorun var bunu belirt. Ama Şunları bir dene. İnternet Explorer 'i aç sağ üst köşeden ayarlara tıkla İnternet Seçeneklerine gir Bğlantılar sekmesinde yerel ağ ayarları bölümüne gir ve Ayarları otomatik olarak ayarla kutusunu işaretle. Mozilla kullanıyorsan Mozilla 'yı aç sağ üst köşeden alt alta üç çizgi olan simgeye tıkla Seçenekler 'e tıkla Genel kategorisinden en altta Ağ vekil sunucu bölümümünden Ayarlar 'a tıkla ve Vekil sunucu yok 'u seç ve kapat. VPN kullanıyorsan kapatıp dene. Son olarak Windows 10 veya 8 kullanıyorsan Başlat bölümünden Ayarlar 'a gir Güncelleştirme ve Güvenlik bölümünden Sorun gider bölümüne gir ve İnternet Bağlantılarına gir ve Sorun gidericiyi çalıştır de adımları uygula ve PC 'yi yeniden başlat sorun hala devam ediyormu haber ver.
Teşekkür ederim başka biryerden çözümü buldum

Simatkotturkey

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Ömer Faruk Keçer' Alıntı:
ugur.gozaydin' Alıntı:
Teşekkür ederim başka biryerden çözümü buldum

çözümünü yazar mısın 3 gündür bu problemi yaşıyorum

Simatkotturkey

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Enes Değirmenci' Alıntı:
Bende yazmasını bekliyorum

bir insan neden çözdüğü yolu yazmaz ki ? ben çözdüm oldu bitti insan bi belki başkalarıda aylar sonra denk gelir der :D  :D

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri