PROZONE G88 Makro Yazılımı Nasıl Sıfırlanır?

A.Ayberk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Merhaba dün bana arkadaşım kullanmadığı fareyi verdi, ama farede bi sıkıntı var.
Arkadaşım farenin kodlarını mı yazılımını mı değiştirmiş işte (nasıl anlatcamı bilemedim)
farenin tekerleğinin üstünde 2 tane dpi tuşu var ama onlara bastığımda makro açılıyor nasıl değiştirdiyse onları
neyse ben bu fareyi nasıl düzeltcem normal ayarlarına yardım edin lütfen

Fare: Prozone G88

şimdiden teşekkürler.

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,086
Cvp: Fare yazılımını mı artık nasıl sıfırlıcam

Makro programını indirip makro ayarları kısmına ya "default" seçip sıfırlayın ya da DPI tuşunun olduğu yere gelerek hangi komutu alması gerekiyorsa onu uygulayın. xMouse button Control uygulaması ile yapmış sanırım. Bunu yükleyerek de düzeltebilirsiniz veya aşağıdaki yazılımını indirerek de yapabilirsiniz.

• İnternette bulunan driver indirmek için de: adresinden

KS

A.Ayberk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
RE: Cvp: Fare yazılımını mı artık nasıl sıfırlıcam

OceanLaB' Alıntı:
Makro programını indirip makro ayarları kısmına ya "default" seçip sıfırlayın ya da DPI tuşunun olduğu yere gelerek hangi komutu alması gerekiyorsa onu uygulayın. xMouse button Control uygulaması ile yapmış sanırım. Bunu yükleyerek de düzeltebilirsiniz veya aşağıdaki yazılımını indirerek de yapabilirsiniz.

SpeedAutoClicker var onda yaptım ama olmadı şimdi driveri indircem ama bir sorun oluşmaz dimi ?
yani mouse daha kötü olmasın ben sadece mousun normal halini istiyorum

KS

A.Ayberk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
RE: Cvp: Fare yazılımını mı artık nasıl sıfırlıcam

OceanLaB' Alıntı:

çok teşekkürler yaptım sonunda senin verdiğin linkden artık fare ayarı normal çok teşekkür ediyorum

weski

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Cvp: Fare yazılımını mı artık nasıl sıfırlıcam

Makro programını indirip makro ayarları kısmına ya "default" seçip sıfırlayın ya da DPI tuşunun olduğu yere gelerek hangi komutu alması gerekiyorsa onu uygulayın. xMouse button Control uygulaması ile yapmış sanırım. Bunu yükleyerek de düzeltebilirsiniz veya aşağıdaki yazılımını indirerek de yapabilirsiniz.

Ustam teşekkür ediyorum 1 saattir uğrasıyorum sen olmasan 1 saat daha uğrasırdım galiba :D

DirexoriX

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İyi günler hocam, link patlamış acaba driver indirdiyseniz upload edip paylaşma şansınız var mı?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri