Ps4 Gold Satsak Ne Kadar Eder?

semihkandiraz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Merhabalar Elimde Sağlam Sıkıntısız Playstation4 Gold Sınırlı Üretim Var Piyasada Çok Az Var Şimdi Ben Ps 4 Gold u Satsam Ne Kadar Eder? Piyasada 6.5 veya 7000e Gold verenlerinki Sıkıntılı Oluyor Yaani Benimki Daha Mı Çok Mu Pahalı Olur?

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
Merhabalar Elimde Sağlam Sıkıntısız Playstation4 Gold Sınırlı Üretim Var Piyasada Çok Az Var Şimdi Ben Ps 4 Gold u Satsam Ne Kadar Eder? Piyasada 6.5 veya 7000e Gold verenlerinki Sıkıntılı Oluyor Yaani Benimki Daha Mı Çok Mu Pahalı Olur?
7.5-8k gider hocam. İkinci el PS4 talebi ne kadar bilmiyorum ama 8.5 ilana koysanız duruma göre pazarlığa göre fiyat kirarsiniz

KS

semihkandiraz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
hocam dediğiniz gibi limited edition bir ürünse o fiyattan ben şansımı denerdim
Tmm Dır Ben Bi deneyeyim Çünkü Piyasada Resmen hiç yok sadece Sahibinden de 4 5 tane var onlarda Tamir görmüş

Denenir. Talep varsa kafanızda ki fiyatı yazın gelen cevaplara göre aşağı yukarı fiyatı anlarsınız zaten. 9.5 yazdı mi zaten pazarlık olur 9k satılabilir talep varsa
Tmm Dır Hocam Ben bi deneyeyim

Bayterek

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
242
cihazı kullanalı kaç yıl oldu eğer 1 yıl ise ben sizin yerinizde olsam 10lk altı satmazdım hem sorunuda yok

10 k biraz kazık gibi ancak koleksiyoncu birisi gelirse ona satarsınız

1 yıl ise 10k ya satarsınız mantıken 2 1.5 yıl ise 9-9.500 arası satarsınız ki oda iyi para

zaten sorunlu olsun olmasın bunu alanların coğu koleksiyoncu isterse çalışmasın adam yinede alır koleksiyoncuysa

KS

semihkandiraz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
cihazı kullanalı kaç yıl oldu eğer 1 yıl ise ben sizin yerinizde olsam 10lk altı satmazdım hem sorunuda yok

10 k biraz kazık gibi ancak koleksiyoncu birisi gelirse ona satarsınız

1 yıl ise 10k ya satarsınız mantıken 2 1.5 yıl ise 9-9.500 arası satarsınız ki oda iyi para

zaten sorunlu olsun olmasın bunu alanların coğu koleksiyoncu isterse çalışmasın adam yinede alır koleksiyoncuysa
Hocam Kimse Almiyor Sahibindene koymustum 9.5 a Gold Model oldugu için Biraz eski İlk çiktiginda alindi

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri