Psu Konusunda Yardım Eder misiniz?

MirvaLe

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
131
Psu 750w orası net. Ürün açıklaması veya kabloya takılmamak lazım. Güzel üründür iyi forumlar.

KS

RickGrimess

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
102
1300 küsür TL'ye SS Cool Zero seviyesinde ya Performance GD alacaksın ya da V650 SFX'i, ki onu alacaksan kasanın yüksekliği önemli. PSU'nun etiketi ile oynayamazlar, kablolar doğru sayıda doğru bağlantılar ile çıktıysa iadedir falan uğraşmana gerek yok. Elindeki ünite SS Cool Zero'nun 750W'lığı.
Kablolar da falan eksiklik yok.

• Beğen
Reactions: TLP

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
518
Coil whine durumu var yüksek ihtimalle, değişim isteyeyim mi?
Aslında şu an 1.399 Tl gösteriyor hb da şu an baktım yükselme durumu yok satıcı hb gözüküyor coil whine olaylarını bilmiyorum ses nasıldır rahatsız ediyor mu öyle bir ürünüm var mı bilmiyorum genelde benim kasa zangır zangır hepsi :) :) donanımlar eski kasa eski fanlar emanet :) sizi rahatsız etmiyorsa garantisi hangi servisse oradan garanti durumuna bakın ürün orada neyse gözükür sanırım

KS

RickGrimess

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
102
Aslında şu an 1.399 Tl gösteriyor hb da şu an baktım yükselme durumu yok satıcı hb gözüküyor coil whine olaylarını bilmiyorum ses nasıldır rahatsız ediyor mu öyle bir ürünüm var mı bilmiyorum genelde benim kasa zangır zangır hepsi :) :) donanımlar eski kasa eski fanlar emanet :) sizi rahatsız etmiyorsa garantisi hangi servisse oradan garanti durumuna bakın ürün orada neyse gözükür sanırım
Şuan kasadan uzakta kullanıyorum ve ses gelmiyor. Sadece kulağımı psu ya yaklaştırınca ses duyuyorum. Ama şuan kasanın yanında kullanmadığım için yanında kullanınca rahatsiz eder mi bilmiyorum.

KS

RickGrimess

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
102
Evet şuan 1399tl. Aldiğim ürüne tıklayınca başka satıcıya yonlendiriyordu 1900tl gözükuyordu. Hepsiburada satıcısi ürünü Yeniden eklemiş olabilir.

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
518
Önceden baktiğimda 1900tl olmuştu şimdi baktım 1399 tl. Yeni eklenmiş olabilir.
kulak dayamakla ses duyuyorsanız öteki türlü gelmiyorsa sorun yok açıklama kısmında 650 duruyor ama çoğu insan almış yorumları var kimse takılmamış gibi oraya keza pc de kulaklık ya da hoparlör açık olunca hiç duymayacağınız bir sesse takılmayın kullanın gitsin garantisini sorgulayın yeni başlamışsa sorun yok zaten güle güle kullanın alacak olanlarda alabilir 1.399 tl de şu an.

KS

RickGrimess

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
102
kulak dayamakla ses duyuyorsanız öteki türlü gelmiyorsa sorun yok açıklama kısmında 650 duruyor ama çoğu insan almış yorumları var kimse takılmamış gibi oraya keza pc de kulaklık ya da hoparlör açık olunca hiç duymayacağınız bir sesse takılmayın kullanın gitsin garantisini sorgulayın yeni başlamışsa sorun yok zaten güle güle kullanın alacak olanlarda alabilir 1.399 tl de şu an.
Yarın veya hafta sonu telefonu psu nun dibine yaklastırıp ses kaydı alır foruma atarım. Normal uzaklıkta bana da gelmiyorsa değişim talep etmem.
Ayrıca garantiyi nereden sorgulayacağım, satıcıdan mı?

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
518
Yarın veya hafta sonu telefonu psu nun dibine yaklastırıp ses kaydı alır foruma atarım. Normal uzaklıkta bana da gelmiyorsa değişim talep etmem.
Ayrıca garantiyi nereden sorgulayacağım, satıcıdan mı?
kutudan belgesi çıkmadı mı çıkmadıysa direk sorun garanti sorgulaması için yönlendirirler sizi

KS

RickGrimess

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
102
kutudan belgesi çıkmadı mı çıkmadıysa direk sorun garanti sorgulaması için yönlendirirler sizi
Garanti belgesi çıktı ama başlama süresi yazmıyor ama arkasında "Garanti suresi malın teslim tarihinden itibaren başlar ve en az 2 yıldır" diyor.

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
518
Garanti belgesi çıktı ama başlama süresi yazmıyor ama arkasında "Garanti suresi malın teslim tarihinden itibaren başlar ve en az 2 yıldır" diyor.
o belgede yazan şirket servis isminin sitesi vardır oradan garanti sorgularsınız yoksa hb dan istersiniz onlar neresiyse yönlendirir . Evet çoğu üründe psu da garanti 3 5 7 veya 10 yıl oluyor bunun garanti süresi 2 yıl olması bir tık üzücü oluyor

KS

RickGrimess

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
102
o belgede yazan şirket servis isminin sitesi vardır oradan garanti sorgularsınız yoksa hb dan istersiniz onlar neresiyse yönlendirir . Evet çoğu üründe psu da garanti 3 5 7 veya 10 yıl oluyor bunun garanti süresi 2 yıl olması bir tık üzücü oluyor
Arena bilgisayarmış. Sorguladığımda Garantisi devam ediyor diyor. Net tarih vermiyor.

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Ürün size ulaştığından itibaren ibaresi mevcut olsa da firmalar genellikle fatura tarihini baz alır. Kargo bilgilerini de çıkartın bir köşede dursun. Herhangi bir durumda onunla da başvuru yapabilirsiniz belki.

KS

RickGrimess

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
102
Ürün size ulaştığından itibaren ibaresi mevcut olsa da firmalar genellikle fatura tarihini baz alır. Kargo bilgilerini de çıkartın bir köşede dursun. Herhangi bir durumda onunla da başvuru yapabilirsiniz belki.
Teşekkürler. İyi akşamlar.

KS

RickGrimess

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
102

Psu dan gelen bu ses coil whine sesi midir yoksa prizden elektrik çektiği için çıkan bir ses midir? Pc yi açtığımdan itibaren geliyordu galiba.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri