PSU Yeterli mi? Kasa Hava Sirkülasyonu Nasıl?

Wyne

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Selamlar,

Arkadaşlar kasa mesh değil egzoz fanı var ben harici alıp 3 tane takacağım. Alınır mı? Biliyosunuzdur Donanım Arşivinin sistemi 11.299 TL
bir sıkıntı olur mu hızlı cevap verirseniz çok sevinirim :))

Ryzen 5 5500
B450M A - PRO MAX
XFX RX 6600
8+8 3200 MHZ RAM
GamePower Mythril 550W 80+

Moderatörün son düzenlenenleri:

Art

Klavye Delikanlısı
Tepki
324
PSU yeterli hocam, önü mesh olmadığı için kasanın hava sirkülasyon performansı bir miktar düşüyor ama ek olarak fan takacaksanız etkisi olacaktır tabi. Fakat aceleniz yoksa başka sistem bekleyebilirsiniz, daha kampanyalı sistemler çıkabilir. Ben PSU ve kasayı beğenmediğimi söyleyebilirim.

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
905
Ekran kartı iyi üzmez. İşlemci de çok iyi. Anakart zaten milli. O sistemde tek sıkıntı kasa ve power. Kasa hava almıyor bildiğim kadarıyla. Psu ise kimse kefil değil. Coilwhine problemi, arıza çıkartma durumunun herkes yüksek olduğunu defalarca söyledi. Problem yaşayan da epeyce fazla.

O kasada gamepower kullanılmasa çok daha iyi şeyler olurdu.

KS

Wyne

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
PSU yeterli hocam, önü mesh olmadığı için kasanın hava sirkülasyon performansı bir miktar düşüyor ama ek olarak fan takacaksanız etkisi olacaktır tabi. Fakat aceleniz yoksa başka sistem bekleyebilirsiniz, daha kampanyalı sistemler çıkabilir. Ben PSU ve kasayı beğenmediğimi söyleyebilirim.
hocam 2 aydır bekliyorum sabır bende çok sıkıntı yok da sistem gelince felan haber veririmisiniz iyi akşamlar

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
Selamlar,

Arkadaşlar kasa mesh değil egzoz fanı var ben harici alıp 3 tane takacağım. Alınır mı? Biliyosunuzdur Donanım Arşivinin sistemi 11.299 TL
bir sıkıntı olur mu hızlı cevap verirseniz çok sevinirim :))

Ryzen 5 5500
B450M A - PRO MAX
XFX RX 6600
8+8 3200 MHZ RAM
GamePower Mythril 550W 80+
hocam gamepower psu alınmaz bomba mı istiyorsunuz

KS

Wyne

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
bilemdim ama acil değil

KS

Wyne

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
rx6600xt 3 fan şuan 6590 tl barında

arkadaşlar render ve forza 5 gta5 rdr2 tutkunuyum o yüzden rx6600 tercih ediyorum iyidir değilmi ekran kartı

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri