PSU yeterli mi?

CoLFX

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
41
Bu sisteme 650w PSU yeterli midir ?
Artı olarakta işlemci için kule tipi yada sıvı soğutmalı bir soğutucu almayı düşünüyorum ne kadar watt harcar ortalama

Ekli dosyalar

• IMG_20221230_224929.jpg
    IMG_20221230_224929.jpg
    176.9 KB · Görüntüleme: 24

Mehmet Erdoğan

Administrator
Admin
Tepki
796
Artı olarakta işlemci için kule tipi yada sıvı soğutmalı bir soğutucu almayı düşünüyorum ne kadar watt harcar ortalama
hemen hemen anca kurtarıyor tahminim yakın bi zamanda 750w 850w geçiş yapabilirsiniz

Hüsom

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
761
hocam 750 daha iyi olur yani ben olsam garantiye alırdım sonuçta 500-600tl vermemek için binlerce lira sistemden olmak istemem hem ilerde rgb vs olsun düşünceniz varsa 750w daha sağlıklı olur

KS

CoLFX

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
41
hemen hemen anca kurtarıyor tahminim yakın bi zamanda 750w 850w geçiş yapabilirsiniz
Geçiş yapmazsam ne gibi sıkıntılar çıkarır çünkü yakın bir zamanda geçiş yapabileceğimi sanmıyorum

hocam 750 daha iyi olur yani ben olsam garantiye alırdım sonuçta 500-600tl vermemek için binlerce lira sistemden olmak istemem hem ilerde rgb vs olsun düşünceniz varsa 750w daha sağlıklı olur
İnternet üzerinden bir kaç tane hesaplama sitesi var orlardan hesaplama yaptım yeterli olarak gözüküyordu ve satın aldığım sitede önerilen bu şekildeydi hazır sistemde bu psu takılıydı

Mehmet Erdoğan

Administrator
Admin
Tepki
796
Geçiş yapmazsam ne gibi sıkıntılar çıkarır çünkü yakın bir zamanda geçiş yapabileceğimi sanmıyorum

İnternet üzerinden bir kaç tane hesaplama sitesi var orlardan hesaplama yaptım yeterli olarak gözüküyordu ve satın aldığım sitede önerilen bu şekildeydi hazır sistemde bu psu takılıydı
yo çok büyük sıkıntı olmaz psu nun markasıda iyi bi süre rahat götürür belki ilerde psu yetersiz kalır sistem filan kapanabilir
kapanırsa değiştirirsiniz :)

Eymen

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
141
Konuyla alakasız ama o ram oyun için çok yeterli değil bu zamanda, en az 16gb yapmaya çalışın.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri