Psu'da X ,F Ve E Harfleri Ne Işe Yarar?

swd.furkan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Corsair RM modellerinde X , F ve E serisi bulunuyor . Bende PSU almak için araştırma yaptığımdan dolayı bu harflerin ne anlama geldiğini merak ediyorum. Ve sizce RM750e alınır mı ( x modelini kullandım arızalandı)

kuru cacık

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
279
Corsairin modellerini birbirinden kullanmak için kullandığı harfler.Yoksa ,teknik olarak bi şeyi ifade etmiyor.

E serisi kalitelidir. Alabilirsiniz.Yalnız fiatlıdır. Bileşenlerinizi açarsanız ,daha uygun bişeyler önerebiliriz.

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,161
Corsair RM modellerinde X , F ve E serisi bulunuyor . Bende PSU almak için araştırma yaptığımdan dolayı bu harflerin ne anlama geldiğini merak ediyorum. Ve sizce RM750e alınır mı ( x modelini kullandım arızalandı)
teknik bi ifadesi yok aynı ekran kartlarında yada anakartlarındaki gibi mesela asus rog b550f gibi yada asus b550 m gibi

KS

swd.furkan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Corsairin modellerini birbirinden kullanmak için kullandığı harfler.Yoksa ,teknik olarak bi şeyi ifade etmiyor.

E serisi kalitelidir. Alabilirsiniz.Yalnız fiatlıdır. Bileşenlerinizi açarsanız ,daha uygun bişeyler önerebiliriz.
Asus 3060, İ5 12.N , 2x8 gb Ram , 1 m2 , 1 sata ssd , 120lik sıvı soğutma, ( sistem toplam 560 w çekiyor , ileriye dönük olsun diye 750 w arıyorum ve RM750e den 4000 tl ye buldum.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri