12.500-14.500 TL R5 5600G Apu Nova Sizce Nasıl?

baytuna_tr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İşlemci
R5 5600g
Ekran Kartı
Apu
Genel kullanım amacım ders çalışmak video izlemek. Arada sırada açar basit oyunlar oynarım. Bu sistem sizce nasıl. Elimdeki son parayı bu şekilde değerlendirmek istiyorum. Özelleştirme yapmak gerekir mi.

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,078
Başkan hiper Zoe 500 yapsam, SSD'yi de 1Tb yaptım olmaz mi sence. Fsp yapsam ne avantajı olur bana. Çok fiyat çıksın istemiyorum açıkçası.
Son şekli şöyle

hiper zoe vs bilinmedik marka en azından sistemin rahat eder ilerde ekran kartı takarken psu değiştirmene gerek kalmaz

KS

baytuna_tr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
hiper zoe vs bilinmedik marka en azından sistemin rahat eder ilerde ekran kartı takarken psu değiştirmene gerek kalmaz
Hmm tamamdır hocam. Bir de son olarak şunu sorabilir miyim. SSD'yi Kioxia Exceria Plus yapsam anakart ile herhangi bir uyumsuzluk olur mu acaba çok fazla anlamadığım için sordum. Ve başka önerebileceğin özelleştirme yapmalı mıyım.
Son şekli şöyle oluyor.

KS

baytuna_tr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

Hocam çok özür dileyerek bir de bunu sorabilir miyim? Hangisi daha kullanışlı olur.

kuru cacık

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
147
Apuyu alınız.Yalnız kasa ve power fsp olmalı kesinlikle. SSD yi de çok fazla doldurmayacaksanız 512 gb yeterlidir Zaten en çok oyunlar yer kaplar.Kioxia nın o hızlarına da pek bakınmayın Anakart PCI EX 3.0 olduğu için SSD o hızlara zaten çkamaz.

KS

baytuna_tr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Apuyu alınız.Yalnız kasa ve power fsp olmalı kesinlikle. SSD yi de çok fazla doldurmayacaksanız 512 gb yeterlidir Zaten en çok oyunlar yer kaplar.Kioxia nın o hızlarına da pek bakınmayın Anakart PCI EX 3.0 olduğu için SSD o hızlara zaten çkamaz.
Mevcut PC de 900 GB civarı yetmiyor maalesef. Ben telefonumu vs. depoladığım için. 1tb olarak önereceğiniz başka var mı yoksa kioxia olarak kalsın mi.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri