R7 8700G Ile Apu Sistem Toplamak Mantıklımı

BayEDT

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
merhabalar öncelikle bu bilgisayarı paramı biriktirip alıcam yani o yüzden çok bütçem yok yavaş yavaş parça parça almayı planlıyorum ve bu bilgisayarı toplarken elimde bulunan eski bilgisayar parçalarınıda kullanmak istiyorum ve bir süre kulanıp m2 almayı bilanlıyorum ondan sonra uzun bir süre böyle kullanıp ekran kartı ve psu almayı planlıyorum aklımdaki sistem bu
1710588168820.png

aklımdaki sistem bu şu an rasgele bi sihirbazdan topladım sizce bu sizsem iyimidir ve uzun süre kulandıktan sonra ekran kartı taktığımda performansı nasıl olur ve ekran kartı olmadan uzun süre kullanılırmı
şu anda bulunan eski parçalar
300 watt psu
eski beko kasa 120 gb hdd
bunların kötü olduğunu biliyorum ama ileride m2 ve ekran kartı alırken 600 watt psu alacağım o yüzden şu anlık bu sistem nasıldır

kuru cacık

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
190
Uzun süre o işlemcideki dahili e.kartı ile hiçbi performans alamazsınız . Şimdi bile güncel oyunlara çok yetersiz iken.14000 tl gibi yüksek bi meblağı , bu amaçla sadece işlemciye,o parayı vermeyin ,

4444 tl.

6198 tl.

2151 tl.

7199 tl.

4 parça,Toplam 19992 TL. Güncel oyunları çatur çutur oynarsınız. Powerinizi de almış oldunuz bu arada..İşlemci zaten zehir gibidir. İlerde ne e. kartı takarsanız takın.

Sizin yukarda yazdığınız ,sadece, 2 parça,işlemci ve anakrtın toplamı ,20637 tl.

KS

BayEDT

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Uzun süre o işlemcideki dahili e.kartı ile hiçbi performans alamazsınız . Şimdi bile güncel oyunlara çok yetersiz iken.14000 tl gibi yüksek bi meblağı , bu amaçla sadece işlemciye,o parayı vermeyin ,

4444 tl.

6198 tl.

2151 tl.

7199 tl.

4 parça,Toplam 19992 TL. Güncel oyunları çatur çutur oynarsınız. Powerinizi de almış oldunuz bu arada..İşlemci zaten zehir gibidir. İlerde ne e. kartı takarsanız takın.

Sizin yukarda yazdığınız ,sadece, 2 parça,işlemci ve anakrtın toplamı ,20637 tl.
hocam ben intel ekran kartı almak istemiyorum piyasaya yeni gelmiş sayılır ve o kadar bilgi yok benim tercihim rtx serisinden ve a serisi anakartlar giriş seviye diye biliyorum yanlış olabilir ama a serisini açıkcası o kadar sevmiyorum onun yerine başka bi anakar ve ekran kartı önerme ihtimaliniz varmı

Kaan63

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
17
20-25k ya güzel hazır sistemler var 14k bu işlemci için çok saçma bence

kuru cacık

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
190
Yazdığım anakart gayet yeterlidir.7500F için.

İntel istemiyorsanız ,toplamda 21600TL olacak şekilde şu e.kartını alın Şimdilik ,epey idare eder.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri