Yardım Rainbow Six Siege Açlımıyor

omerio

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
22
Merhabalar öncelikle
birkaç ay önce epic games üzeri rainbow six siege deluxe edition ile almıştım
ve oyuna ilk girdiğimde bayağı drop yemeye başladım Bilgisayarım iyi olmasına rağmen Ve en düşük grafiklerde. Sistem özelliklerim imzamda yer almaktadır.
Bunun üzerine iade ettim ve bugünlerde steamde indirim başladı ve bunun üzerine deluxe edition aldım yeniden
Aldım indirdim ve herşey normal gitti ve oyun indiğinde açmaya çalıştığımda bayağı kötü grafik ve 1,2 saniye sonra oyundan attı
Bu sorunu nasıl çözebilirim acaba? oyunu iade etmek istemiyorum sevdiğim bir oyun

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,091
Merhabalar öncelikle
birkaç ay önce epic games üzeri rainbow six siege deluxe edition ile almıştım
ve oyuna ilk girdiğimde bayağı drop yemeye başladım Bilgisayarım iyi olmasına rağmen Ve en düşük grafiklerde. Sistem özelliklerim imzamda yer almaktadır.
Bunun üzerine iade ettim ve bugünlerde steamde indirim başladı ve bunun üzerine deluxe edition aldım yeniden
Aldım indirdim ve herşey normal gitti ve oyun indiğinde açmaya çalıştığımda bayağı kötü grafik ve 1,2 saniye sonra oyundan attı
Bu sorunu nasıl çözebilirim acaba? oyunu iade etmek istemiyorum sevdiğim bir oyun
Surucuye yazma hatasi diye bir muhabbeten bahsediliyor ssd yi 2 ye bolup suanki olan konumu harici diger ssd konumuna tasiyin oyunu

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,091
bunu disk yönetiminden mi yapacağım hocam?
Evet

C:\Users\-kullanıcı adınız-\Documents\My Games\Rainbow Six - Siege klasörünün altında (windows 7 için bu dizin, windows 8 ve 10 da değişebilir ama onlarda da belgelerim klasörünün altında olması gerek) GameSettings.ini klasörü var. Klasörü notepad ile açarak GPUAdapter=0 yazan yerde 0 yazıyorsa 1, 1 yazıyorsa 0 yapıp kaydedin.
Bide bunu deneyin

KS

omerio

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
22
Evet

C:\Users\-kullanıcı adınız-\Documents\My Games\Rainbow Six - Siege klasörünün altında (windows 7 için bu dizin, windows 8 ve 10 da değişebilir ama onlarda da belgelerim klasörünün altında olması gerek) GameSettings.ini klasörü var. Klasörü notepad ile açarak GPUAdapter=0 yazan yerde 0 yazıyorsa 1, 1 yazıyorsa 0 yapıp kaydedin.
Bide bunu deneyin
hocam 2.yöntemi deneyeceğim sizi haberdar edeceğim 1.yöntemde disk bölünemiyor

KS

omerio

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
22
Evet

Bide bunu deneyin
hocam yeniden six siege yükledim ve açtığımda açıldı ama gpu yüzde 100 kullanıyor bu normal mi?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri