ram belleği dolu hatası

Kasiura

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
win10 işletim sistemi kullanıyorum orjinal. photoshop hiçbir işlem yapmadan bile 5 dk açık kaldığı zaman bellek dolu hatası veriyor. 8gb ram olmasına rağmen bu hatayı aldım. MSI teknik servisini aradım işletim sisteminden olma ihtimali var dediler. win10 desteği var ancak yükseltme ile orjinale geçiş yaptıysanız ondandır bu hata dediler. sizler yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum :-/

Lightning

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
RE: ram belleği dolu hatası (acil çözüm istiyorum)

Merhaba başlığınızda acil, hemen gibi kelimeler kullanmanız yasak başlığınızı düzeltirmisiniz !

Eğer önemli bir veriniz yok ise sisteminizi komple sıfırdan kurmanızı tavsiye ederim. Arama kısmına sıfırla yazın bu bilgisayarı sıfırla çıkar, tıklayın ardından tüm dosyaları sıfırlama seçeneğini seçin tüm her şeyi sıfırladıktan sonra tekrar deneyin. Bazı sistemlerde windwos güncellemelerinden dolayı olabiliyor temiz kurulum yapmayınca.

iyi forumlar

KS

Kasiura

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
RE: ram belleği dolu hatası (acil çözüm istiyorum)

Lightning Temiz kurulum yaptım ancak bu sefer sadece ram değil ekranla alakalı da sıkıntı çıktı. Ram dolu dedikten sonra ekran kararip açılıyor ve ekranda pixel bozukluğu çıkıyor 2*2 ebatlarinda.

PCMaster garanti devam ettiği için sökmek istemedim eğer varsa bir sorun en azından değişimi yapılır

KS

Kasiura

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Oyle yapacağım artık başka yol yok. Ekran görüntülerini istediler ancak ram zorlama rağmen hata vermedi ? hata verdikten sonra garantiye göndereceğim. Teşekkür ederim

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri