Rampage Iceblade C5 Driver Buldum Fakat Çalışmadı Ve Sonrasında Programı Kaldıramadım Lütfen Yardım Edin...

Batuhan545481

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
rampage iceblade c5 sıvı soğutmamın cpu sıcaklığı gösterge panelinde sıcaklık göüzkmüyordu bende driver bulmayı denedim 1 adet buldum segment bilgisayar sitesinden bu seferde kurduktan sonra uygulama açılmıyordu bende denetim masasından kaldırdım fakat tam olarak silinemedi manuel olaran silmeniz gerekiyor diyordu ve her pc yi yeniden açtığımda banacpu temp driver 2.0 exe bilgisayaranızda değişiklik yapmasına izin veriyor musunuz diye karşıma çıkıyordu bende başlatma menüsünden kaldırdım artık karşıma çıkmıyor virüs mü diye denedim windows defender tam koruması başlattım hiç bir şey bulamadı emin olamayıp bu sefer sadece program files x86 klasörünü tarattım çünkü orda kayıtlıydı ama yine tehdit bulamadı yani virüs olmadığını düşünüyorum ama hala bir driver bulamadım yani gösterge paneli hala çalışmıyor bu arada pc yi vatan bilgisayardan topladım ordaki adam sordum modelini yazıp internetten indir kur dedi zaten o söyleyince böyle yaptım ama hiç işe yaramadı yani 2 konu hakkında destek istiyorum 1. si cpu temp driver 2.0 exe yi nasıl tamamen kaldırabilirim 2. nasıl sıvı soğutmamdaki gösterge panelini nasıl aktif hale getirebilirim. indirdiğim link: www.desteksegment.com/urun/rampage-iceblade-c5-beyaz-72cfm-2000rpm-argb-fan-am5-lga1700-ledli-tup-120mm-sivi-sogutmali-cpu-fan

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2024-10-12 at 15.16.32.jpeg
    WhatsApp Image 2024-10-12 at 15.16.32.jpeg
    124.3 KB · Görüntüleme: 1

solaris

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
252
Virus değilde, kaldırma tam olarak olmamış artık iş parçacıkları kalmış

Önce şuraya bakın program files (86), burada cpu temp driver 2.0 şeklinde bir klasör halen bulunuyor mu?

Şu program revo uninstaller pro. 30 günlük free trial Türkçe dil desteği vardır.

Kurduktan sonra yüklü programlara bir bakın bu cpu temp driver 2.0 görülecek mi,
göremiyorsanız; Eğer görülüyorsa güvenli moda gidip kaldırın.

Bu tür durumlarda yarım kaldırmalar, hatalı kaldırmalar (uninstall).
En klasik yöntemlerden biri yine bu sürücü-programı indirmeniz.
Set up exe yi çalıştırın. Bu pencerede ne gibi seçenekler verecek bakın. Onarma -kaldırma ve ya kuruluma devam mı Kaldırma seçeneği verirse kaldırırsınız. Diğer durumlarda kuruluma devam edin. Hazır yüklenmişken çalıştırmayı deneyin. Bakalım bir ihtimal yine hata vermeyebilir.

Daha sonra REVO ile programı görebilirsiniz. Madem bu yazılım sıkıntı çıkarıyor. REVO da gördükten sonra, güvenli moda gidip kaldırmayı deneyin

Son düzenleme:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri