Rampage Mage 7.1 Alınır Mı?

Kuroshin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Selam Dostlar,

Alınır mı? Alınmaz diyorsanız başka öneriniz var mı? Bütçe max 700tl
(ailem illaki bir mağazadan almamı söylediği için başka öneriniz varsa vatan ya da mediamarkt'ta olan bir ürünü önerirseniz sevinirim.)

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Alınır mı? Alınmaz diyorsanız başka öneriniz var mı? Bütçe max 700tl
(ailem illaki bir mağazadan almamı söylediği için başka öneriniz varsa vatan ya da mediamarkt'ta olan bir ürünü önerirseniz sevinirim.)
Rampage görünce hele bir de vatanda direk ön yargıyla bakıyorum hocam, alternatif öneri sunacaklardır. O fiyat bandında bildiğim yok.

KS

Kuroshin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
șRampage görünce hele bir de vatanda direk ön yargıyla bakıyorum hocam, alternatif öneri sunacaklardır. O fiyat bandında bildiğim yok.
Bana da arkadaşım önermişti kendisi bir yıldır kullanıyormuş. Fakat tek birinin fikri ile almak istemediğimden buraya da yazdım. Eğer daha uyguna daha iyisini elden alabileceğim şekilde önerirlerse benim için çok iyi olur.

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,166
Rampage görünce hele bir de vatanda direk ön yargıyla bakıyorum hocam, alternatif öneri sunacaklardır. O fiyat bandında bildiğim yok.
Herkes öyle diyor neden bilmiyorum ama Rampage kulaklık ben bir model kullanıyorum 2 yıl oldu ses kalitesi mikrofonu çok iyi pad ler sapa sağlam hiç deforme yok ve yaz günleri hariç rahatsız da etmiyor.

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Bana da arkadaşım önermişti kendisi bir yıldır kullanıyormuş. Fakat tek birinin fikri ile almak istemediğimden buraya da yazdım. Eğer daha uyguna daha iyisini elden alabileceğim şekilde önerirlerse benim için çok iyi olur.
300-400 ve 1 k bandında ürün öneririm ama sizin bütçenize ya az ya fazla hocam o sebeple daha sağlıklı öneriler için beklemekte fayda var

poseiel

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Rampage RM-K1 Pulsar 7.1

Almıştım vatandan 3 yıl oldu baya bi düşürdüm :D sallayınca ses geliyor ama mikrofon olsun ses kalitesi olsun padler olsun hala sapasağlam

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Rampage RM-K1 Pulsar 7.1

Almıştım vatandan 3 yıl oldu baya bi düşürdüm :D sallayınca ses geliyor ama mikrofon olsun ses kalitesi olsun padler olsun hala sapasağlam
Doğrudur hocam da ben çekimserim rampage konusunda bı klavyesi var o da metal altı diye aldım dayanıklılık garanti :D

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,161
Bütçe max 700tl
Mağazadan almış gibi yapamıyor musunuz?
Kargo adresi olarak farklı bir yeri veya şubeyi gösterip, daha sonra evden mağazaya gidiyormuş gibi çıkar ve ürün ile birlikte dönebilirsiniz.

KS

Kuroshin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Mağazadan almış gibi yapamıyor musunuz?
Kargo adresi olarak farklı bir yeri veya şubeyi gösterip, daha sonra evden mağazaya gidiyormuş gibi çıkar ve ürün ile birlikte dönebilirsiniz.
Mağazadan teslim alabilmek için kart gerekli diye biliyorum ve benim kendi kartım yok.

MAO

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
62
İlla mağazadan almak sizi baya kısıtlıyor maalesef. Rampage e o paraları vermek yerine ailenizin de yardımıyla 2. el ürünlere yönelip steelseries arctis 3 , corsair hs60 yada hyperx cloud 2 gibi kulaklıkları tercih ederdim. İlanlarda gayet temiz ürünler mevcut o bütçeye.

arda77

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
ben kulandım pek dayanıklı deyiler başka bi eve taşırken kutusunu koymak gerek

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri