Rampage Mouse

KlausR

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Kulaklığım rampage olduğu için set halinde gözükmesi için rampage mouse istiyorum 700 tl bütçem var ama eğer 500 civarlarında güzel mouseler varsa 700 ün tamamını harcamak istemiyorum önerileriniz nelerdir ?

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,985
Rampage mouseler çöp. Deathadder v2 mini alabilirsin
Kulaklığım rampage olduğu için set halinde gözükmesi için rampage mouse istiyorum 700 tl bütçem var ama eğer 500 civarlarında güzel mouseler varsa 700 ün tamamını harcamak istemiyorum önerileriniz nelerdir ?

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,492

KS

KlausR

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Yok hocam bulamazsınız
ben gidip 600 700 tlye mouse alsam mediamarktan mesela markası rampage olursa pişman olucagımdan emin misiniz?
rampage almak istiyorum ama madem okadar kötüyse almayayım sonkez sormak istedim peki senin önerin var mı çok küçük mouse sevmiyorum orta boylarda olabilirse sevinirim herhangi marka da olur rampage yoksa

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,985
ben gidip 600 700 tlye mouse alsam mediamarktan mesela markası rampage olursa pişman olucagımdan emin misiniz?
rampage almak istiyorum ama madem okadar kötüyse almayayım sonkez sormak istedim peki senin önerin var mı çok küçük mouse sevmiyorum orta boylarda olabilirse sevinirim herhangi marka da olur rampage yoksa
Evet rampage kötü

Xpg slingshot al

Zwaige

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
524
2.el hyperx kablolu bakablrsn

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri