Razer Blackshark V2 Kulaklık Sesi Az Geliyor

Tulpar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
18
Merhabalar,

İlk gün kullandığım ile ilk haftadan kullandığım ses arasındaki farkı belli oluyor.

Pc telefon sesi hepsi en sonda(en sonda dinlememin sebebi işitme kaybım var belirli bir desibele kadar duymuyorum zaten müzik dinlerken ses kalitesinin düştüğünü hissediyorum ya da kulağım alıştığı için bu ses kalitesi artık bana normal geliyor öte yandan bu kulaklığın amacı müzik dinlemek değil evet oyun oynarken video izlerken ses gayet yeterli(online oyunlar için demiyorum çünki oynamıyorum).

Sizce cihazda bir problem mi var yoksa benim kulağım bu kaliteye alıştı normal mi geliyor kutudan çıkan kodu yanlışlıkla kazıyamadım mahvolduğu için uygulamasına da giriş yapamıyorum.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
Telefon vb. cihazlarda da aynı ses kaybı varsa ürün sıkıntılıdır. Sadece PC üzerinde olsaydı birkaç şey önerirdim ama pek çok cihazda benzer sorun varsa sorun üründür.

KS

Tulpar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
18
Telefon vb. cihazlarda da aynı ses kaybı varsa ürün sıkıntılıdır. Sadece PC üzerinde olsaydı birkaç şey önerirdim ama pek çok cihazda benzer sorun varsa sorun üründür.
param olsa sırf metal müzik dinlemek için uygun kulaklık alcam olcam

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
hocam bendede az ses geliyor ama telefonda denemedim hiç
Farklı bir cihazda dener misiniz, özellikle dizüstü veya mobil bir cihaz. Ses kartı bu cihazlarda genelde masaüstü sistemlerinden düşük segment olur, bu yüzden kulaklığı besleyemezler. Aradaki farkı anlamaya çalışın benzerse sorun üründür. Değilse birkaç ayar önerisi yaparım.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri