Yardım Razer Blackshark V2 X Mikrofon Sorunu

Sh4d0w

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
125
kulaklığım çalışıyor ama mikrofonum çalışmıyor ne yapmalıyım ?

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761

k0opaenks

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
139
hocam synapse desteklemiyor sanırım bu modeli
7.1 i kurdum
Hocam aynı kulaklığı kullanıyorum 1 senedir synapse desteği yok thx spital audio kartı çıkıyor kutunun içinden kodu giriyorsunuz o şekilde kullanabilirsiniz mikrofon çalışmama olayını hiç yaşamadım bağlantıları yanlış yapmış olabilir misiniz ?

KS

Sh4d0w

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
125
Hocam aynı kulaklığı kullanıyorum 1 senedir synapse desteği yok thx spital audio kartı çıkıyor kutunun içinden kodu giriyorsunuz o şekilde kullanabilirsiniz mikrofon çalışmama olayını hiç yaşamadım bağlantıları yanlış yapmış olabilir misiniz ?
dönüştürücü ile kullanıyorum hocam hem anakartdan hemde kasadan denedim çalışmadı yinede mikrofon

KS

Sh4d0w

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
125
Nerde çalışmıyor hocam discordda felan mı bazen dalgınlığa geliyor üstünde mute tuşu var onu basılı unutmuş olabilir misiniz ?
hocam discord dışında da denedim ses kaydetme uygulamasında vb. ordada çalışmadı. Tuş u kontrol ettim mute da değil

k0opaenks

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
139
hocam discord dışında da denedim ses kaydetme uygulamasında vb. ordada çalışmadı. Tuş u kontrol ettim mute da değil
Hocam dönüştürücü tam olarak nasıl bir şey ben normal anakartın ses sürücüsünden kullanıyorum oraya bağlı uzatıcı kablo ile mikrofon ve hoparlör girişi olarak.

KS

Sh4d0w

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
125
Hocam dönüştürücü tam olarak nasıl bir şey ben normal anakartın ses sürücüsünden kullanıyorum oraya bağlı uzatıcı kablo ile mikrofon ve hoparlör girişi olarak.
bende onu kullanıyorum hocam dönüştürücüden kast ettiğim o

KS

Sh4d0w

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
125
Hocam sıfır format atıp anakarttan realtek sürücülerini indirip daha sonrasında thx spatial audio kurarsanız düzelebilir diye düşünüyorum. Ben hiç böyle bir sorunla karşılamadım.
formatlayıp tekrar deneyeceğim hocam

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri