Razer BlackShark V2 X veya Corsair Void Elite Surround

Ephy361

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Merhabalar, iki ürün de 1 yıl garantisi olan 2. el kutulu, faturalı ve garantili ürünlerdir, ikisi arasından bir seçim yapmam lazım.
Laptop kullanıyorum, o yüzden ses kartı daha çok lazım olabilir diye düşünüyorum.
Corsair olan 220TL daha pahalı oluyor, fiyat farkı çok önemli değil fakat önemli olan benim için oyundan ziyade genel kullanımdaki ses performansı. Teşekkür ederim.

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
Corsair Void Elite bir kaç kere kullanmışlığım var arkadaşım sağ olsun.
Kafanıza taktığınızda rahat hissediyorsunuz herhangi bir baskı vs olmuyor rahat.
Ses kalitesi iyi csgo da çok işe yarıyor.
Mic. kalitesi de iyi arkadan uçak vs. geçmiyor.
Yakında bende almayı düşünüyorum.

KS

Ephy361

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Corsair Void Elite bir kaç kere kullanmışlığım var arkadaşım sağ olsun.
Kafanıza taktığınızda rahat hissediyorsunuz herhangi bir baskı vs olmuyor rahat.
Ses kalitesi iyi csgo da çok işe yarıyor.
Mic. kalitesi de iyi arkadan uçak vs. geçmiyor.
Yakında bende almayı düşünüyorum.
Cevap için teşekkürler hocam, Corsair bana daha cazip geliyor fakat Blackshark piyasada çok övülen bir kulaklık, ondan dolayı çok arada kaldım diyebilirim.

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
Hocam diğeri de gerçekten güzel ama hiç kullanmadığım için onun hakkında yorum yapamayacağım kullanan arkadaşların cevaplarını bekleyin bence almadan 2. bir görüş alın

KS

Ephy361

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Hocam diğeri de gerçekten güzel ama hiç kullanmadığım için onun hakkında yorum yapamayacağım kullanan arkadaşların cevaplarını bekleyin bence almadan 2. bir görüş alın
Haklısınız hocam, bu tarz işleri şansa bırakmayı hiç sevmem çünkü pişman olduktan sonra aldığınız şeyin de gözünüzde değeri kalmıyor. Dediğiniz gibi beklemek en iyi tercih olucak.

Flash52

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
blackshark v2x aldım gayet güzel ve kaliteli bir kulaklık ses kalitesi muazzam ses yüksekliği salonda otururken odadan açtığım son sesi net duyuyorum 0 bozulma

KS

Ephy361

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
blackshark v2x aldım gayet güzel ve kaliteli bir kulaklık ses kalitesi muazzam ses yüksekliği salonda otururken odadan açtığım son sesi net duyuyorum 0 bozulma
Hocam kulaklık dışarıdan ses alıyor mu acaba? Deri pad'i olduğu için ses almıyordur diye düşünüyorum, benim bir tık dış sesleri de duymam gerekiyor da

KOCAEFE

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
503
Corsair Void Elite 7.1 olanı alacaksanız çok daha iyi olur (içeriğinde USB ses kartı aparatı bulunur). Aynı kulaklığın aparatsız versiyonu da var, ona dikkat edin. Ses kartınız iyi değilse sesler daha kötü gelebilir.

Corsair Void Elite 7.1 kullanıyorum. Kumaş olması ve rahat olması büyük avantaj bence. Sesi açık olduğunda dışarıdaki sesleri duymanız pek olası değil, sesi kısık kullandığınızda duyabilirsiniz. Ayrıca belirteyim Dolby Acces programını aldım ve müzik, film, hatta oyundaki ses kalitesi muazzam fark etti. Kendi yazılımında veya ücretsiz olan Windows Sonic ile denediğimde pek de güzel ses vermiyordu.

KS

Ephy361

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Corsair Void Elite 7.1 olanı alacaksanız çok daha iyi olur (içeriğinde USB ses kartı aparatı bulunur). Aynı kulaklığın aparatsız versiyonu da var, ona dikkat edin. Ses kartınız iyi değilse sesler daha kötü gelebilir.

Corsair Void Elite 7.1 kullanıyorum. Kumaş olması ve rahat olması büyük avantaj bence. Sesi açık olduğunda dışarıdaki sesleri duymanız pek olası değil, sesi kısık kullandığınızda duyabilirsiniz. Ayrıca belirteyim Dolby Acces programını aldım ve müzik, film, hatta oyundaki ses kalitesi muazzam fark etti. Kendi yazılımında veya ücretsiz olan Windows Sonic ile denediğimde pek de güzel ses vermiyordu.
Cevabınız için teşekkürler hocam, alacağım üründe ses kartı mevcut evet.

Flash52

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Hocam kulaklık dışarıdan ses alıyor mu acaba? Deri pad'i olduğu için ses almıyordur diye düşünüyorum, benim bir tık dış sesleri de duymam gerekiyor da
alıyor evet duyabiliyorsunuz ama sesi önemli ölçüde kesiyor dış sesler rahatsız etmiyor ama duyabiliyorsunuz elbette

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri