Razer blackshark v2x Hk.

erkamakkus

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
İyi akşamlar dostlarım razer blackshark v2x nasil bir kulaklik kullanan tecrübe eden var mı

umeris

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
165
İyi akşamlar dostlarım razer blackshark v2x nasil bir kulaklik kullanan tecrübe eden var mı
v2 modelini kullanıyorum. aralarında tasarım olarak bir fark yok. çok rahat bir kulaklık. ped kısmında tek fark sanırım v2x'in pedlerinin ön kısımları deri, kulaklara gelen kısmı ise kumaş. onun dışında kulaklık kalitesi ve mikrofon kalitesi olarak çok fazla fark yok.

KS

erkamakkus

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Ses konusunda bir sıkıntı yasayacagimi ben de çok düşünmüyorum açıkçası özellikle 7.1 surround kısmını merak ediyorum

umeris

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
165
Ses konusunda bir sıkıntı yasayacagimi ben de çok düşünmüyorum açıkçası özellikle 7.1 surround kısmını merak ediyorum
güzel bir deneyim yaşatıyor. bu kulaklığı aldığımdan beri ses kasabileceğim yerlerde öncelik hep bana geçti nerdeyse. düşmanın nereden geleceğini anlayıp önceden hamle yapabilmek büyük bir avantaj.

pcalacakadam

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
81
2 3 gün önce aldım uzun süreli kullanmadığım için kesin birşey söyleyemem ama şu anki tecrübelerime göre çok güzel bir kulaklık gerek oyun oynarken gerek muzik dinlerken şu anlık beni üzmedi. Rahatlık konusundada gayet rahat olduğunu söyleyebilirim 4 5 saat aralıksız kullanımdan sonra bile çıkartma ihtiyacı duymuyorum (kulaklığın kafaya denk gelen yeri inanılmaz yumuşak ve pedlerininde kulaga denk gelen kısmı kumaş olduğu için rahatsız etmiyor). 7.1 konusunda da ben iyi çalıştığını düşünüyorum açıkçası.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri