Yardım Razer Blacksharkv2X Mikrofon Çalışmıyor.

baran35

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Razer blackshark V2 x modelini aldım.Mikrofon çalışıyordu sonra 7.1aktivasyon kodu için kendi yazılımını indirip aktif ettim.Bir tane programı vardı,onuda indirip yükledim.Oyunda sesimin gelmediğini farkettim ses kayıt cihazındada denedim,Düzelmedi arkaplandaki müzik sesini kaydediyor ama bnm sesimi vermiyor.İşletim sistemim win11,uygulamalarımı yükledikten sonra bu oldu sadece mikrofon sesimi almıyor.Yardımcı olabilecek varsa şimdiden teşekkürler.

Ses driverini silip anakartın sitesinden tekrar indirdim 7.1 özelligini aktif etsem bile mikrofon çalışıyor düzelttim sorunumu.

Ekli dosyalar

• Ekran görüntüsü 2023-04-08 102941.png
    Ekran görüntüsü 2023-04-08 102941.png
    266 KB · Görüntüleme: 8
  • Ekran görüntüsü 2023-04-08 103122.png
    Ekran görüntüsü 2023-04-08 103122.png
    1.3 MB · Görüntüleme: 10
Son düzenleme:

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,962
Razer blackshark V2 x modelini aldım.Mikrofon çalışıyordu sonra 7.1aktivasyon kodu için kendi yazılımını indirip aktif ettim.Bir tane programı vardı,onuda indirip yükledim.Oyunda sesimin gelmediğini farkettim ses kayıt cihazındada denedim,Düzelmedi işletim sistemim win11,uygulamalarımı yükledikten sonra bu oldu sadece ses gelmiyor.Yardımcı olabilecek varsa şimdiden teşekkürler.
Cihazınız 2 jacka mı sahip? Tek jack 4 pine mi?

KS

baran35

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Cihazınız 2 jacka mı sahip? Tek jack 4 pine mi?
Tek Jack kulaklık ama orjinal kutudan çıkan eke bağlıyorum.O iki jack doğru yere taktım.Çalıstı denedim sonra yazılımları kurduktan sonra böyle oldu.

Son düzenleme:

caen

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
25
Kulaklığın sol arka kısmında mikrofon tuşu var açık olduğuna emin olun. Basık değilken mikrofon açık oluyor

KS

baran35

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Kulaklığın sol arka kısmında mikrofon tuşu var açık olduğuna emin olun. Basık değilken mikrofon açık oluyor
Onlara baktım basık değil ve denedim hertürlü konuya foto ekledim bu ayarlar var şuan.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri