Razer Blackwidow Chroma V2 Alınmalı mı ?

muzaffer22

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Razer Blackwidow Chroma V2 isimli yeni çıkan ürünü satın almayı planlıyorum, sizce bu ürünü almalımıyım ? Yoksa farklı Razer ürünlerinemi yönelmeliyim ? Razer Ornata mesela daha ucuz güzel bir klavye midir ? Önerilerinizi bekliyorum.

onur.firatt

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Bence Ornata alıp yanına da güzel bir mouse veya başka bir ekipman alabilirsin. Paran varsa Razer Blackwidow Chroma V2 da alabilirsin biraz duygusala bağlı b işler :) Fazla bir fark yok aralarında.

KS

muzaffer22

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
onur.firatt' Alıntı:
Bence Ornata alıp yanına da güzel bir mouse veya başka bir ekipman alabilirsin. Paran varsa Razer Blackwidow Chroma V2 da alabilirsin biraz duygusala bağlı b işler :) Fazla bir fark yok aralarında.

Mekanik olmayan bir klavyeye 500 TL vermek mantıksız diyorlar genellikle. Zaten mouse ve kulaklığım var sadece klavyeye ihtiyacım var. Almışken iyisini alıyım diyorum. Beni yarı yolda bırakırmı bu Razer Blackwidow Chroma V2, zaten şuan Razer Kraken 7.1 Chroma kulaklığım var kalitesini çok beğendim. Bu nedenle Razer set dizmeyi düşünüyorum. En az 3-4 sene götürebilecek bir klavye gerekiyor bana.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri