Razer Deathadder V2 Mini Vs Steelseries Prime Mini Vs Razer Viper Mini

umutegn

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Aşağıda linkini bırakacağım 3 mouse dan hangisini önerebilirsiniz. Karşılaştırma yaptığımda viper mininin tepki süreleri çok iyi çıkıyor. Kullanan var ise deneyim olarak yorum yapabilir misiniz ?

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,967
Bütçe nedir?

Ss prime mini daha iyi gibi duruyor fakat malzeme konusunda sıkıntı çıkartır mı bilmiyorum
Bütçeniz yeterse kendim Hyperx Haste kullanıyorum

Mehmet Erdoğan

Administrator
Admin
Tepki
796
Aşağıda linkini bırakacağım 3 mouse dan hangisini önerebilirsiniz. Karşılaştırma yaptığımda viper mininin tepki süreleri çok iyi çıkıyor. Kullanan var ise deneyim olarak yorum yapabilir misiniz ?

viper miniyi kullandım güzel mouse ama hissiyat olarak insana kalitesiz geliyor ve çok hafif

KS

umutegn

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Bütçe nedir?

Ss prime mini daha iyi gibi duruyor fakat malzeme konusunda sıkıntı çıkartır mı bilmiyorum
Bütçeniz yeterse kendim Hyperx Haste kullanıyorum
Açıkcası daha önceden kullandığım model rampage colmena maus ucuz olmasına rağmen baya iyi idare etti performansı da bana iyi geliyordu. Ancak delikli tasarım çok toz tutuyor iç kısımları ve sorun yarattı bana o yüzden (HASTE) tercih edemiyorum.

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,967
Açıkcası daha önceden kullandığım model rampage colmena maus ucuz olmasına rağmen baya iyi idare etti performansı da bana iyi geliyordu. Ancak delikli tasarım çok toz tutuyor iç kısımları ve sorun yarattı bana o yüzden (HASTE) tercih edemiyorum.

Hocam rampage ürünperine göre daha az tutuyor çünkü delikli kısmın altı boş bende rampage smxr77 kullanmıştım bu fiyata alınabilecek en iyi mouselerden

FB495B3C-9B33-4FBB-A3BC-7E3D55497B9D.jpeg
94E2E464-9EBB-4912-A6A0-EAC8176893D1.jpeg

Bu şekilde

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri