Razer Kai̇ra Pro İle Kai̇ra Modeli̇ni̇n Arasindaki̇ Fark Nedi̇r Parasina Değer Mi̇

bado

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
16
Merhaba arkadaşlar,

Bir kulaklık arayışı içindeyim ve biraz araştırma yaptıktan sonra, gözüme çarpan iki model var: RAZER Kaira Pro ve RAZER Kaira. Bu iki model arasında kararsız kaldım. Bildiğim kadarıyla Pro modeli PlayStation lisansına sahip, mikrofonu çıkarılabilir ve RGB aydınlatmaya sahip. Ancak, Pro olmayan modelle aralarındaki diğer farkları ve fiyat farkının değip değmediğini merak ediyorum. Özellikle, Pro olmayan modelin bir bundle paketini buldum ki bu pakette RAZER DualSense şarj istasyonu da var. PlayStation 5 sahibiyim ve kulaklığı PC, konsol ve telefonumda kullanmayı planlıyorum. Bu yüzden Pro modelinin çıkarılabilir mikrofon özelliği cazip geliyor.

Size de danışmak istediğim konu, bu iki model arasında sizce hangisi daha mantıklı? Eğer Pro modelinin ekstra özellikleri fiyat farkını hak ediyor ise, buna da açığım. Ancak benzer özelliklere sahip olmaları durumunda, bundle paketinin daha çekici olduğunu düşünüyorum.

Bunun dışında, bu fiyat aralığında önerebileceğiniz başka kulaklık modelleri var mı? Daha önce araştırdığım ve beğenmediğim modeller şunlar:

• Sony Pulse 3D
  • RAZER Blackshark V2 Pro
  • SteelSeries Arctis 7P Plus (özellikle mikrofon kalitesi konusunda hayal kırıklığına uğradım)
Benim için önemli olan özellikler şöyle:

• Hem Bluetooth hem de 2.4GHz bağlantı seçeneklerine sahip olmalı. Çapraz bağlantı zorunlu değil, tek tuşla Bluetooth moduna geçiş yapabilmeliyim.
  • Mikrofon kalitesi iyi olmalı, sesim robotik ya da yapay gelmemeli, mümkün olduğunca doğal olmalı.
  • Kulaklık hafif olmalı, uzun süreli kullanımda rahatsız etmemeli.
Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkür ederim! İşte bulduğum bundle paketin linki: [Bundle Paket Linki]

Yardımlarınız için tekrar teşekkürler!

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri