Razer Kulaklık Garanti Süreci Hakkında (Blackshark V2)

umeris

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
164
Arkadaşlar selamlar, yaklaşık 1 yıl öncesinde MediaMark'tan Razer Blackshark v2 almıştım, son zamanlarda çok basslı seslerde çok dipten gelen seslerde sağ kısmı cızırtı yapıyor ve bu bazı oyunlarda çok rahatsız ediyor, bu yüzden garantiye vericem. Kutunun üzerinde bilkom güvencesiyle yazdığından anladığım kadarıyla medimarkta verdiğimde bilkoma gidecek kulaklık, daha önce bu garanti süreciyle uğraşmış olan var mı razer bu tip durumlarda ne diyor ne yapıyor ne kadar sürüyor

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,097
Arkadaşlar selamlar, yaklaşık 1 yıl öncesinde MediaMark'tan Razer Blackshark v2 almıştım, son zamanlarda çok basslı seslerde çok dipten gelen seslerde sağ kısmı cızırtı yapıyor ve bu bazı oyunlarda çok rahatsız ediyor, bu yüzden garantiye vericem. Kutunun üzerinde bilkom güvencesiyle yazdığından anladığım kadarıyla medimarkta verdiğimde bilkoma gidecek kulaklık, daha önce bu garanti süreciyle uğraşmış olan var mı razer bu tip durumlarda ne diyor ne yapıyor ne kadar sürüyor
uğraşmadım ama razer köklü marka yardımcı olacaktır

filmlerinizinden

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
19
Selam Dostum Aynı Sebeblerden Dolayı Kulaklığı Gönderdim İade Değişim Verdiler Ve mediamark'Da Stok Olmadığı İçin Beklemek Zorundayım Stok Bakarsan Stokda Yok Yani Sende Benim Gibi Beklemek Zorunda Kalırsın Eğer Garantiye Gönderirsen Benim Garanti Firmam Arena

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri