Razer Kulaklık Seçenekleri

KafaKasa

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba, garantiye giden ürünümün stoklarda kalmaması sebebiyle sağlayıcı firma 2 adet ürün teklif ettiler. Maalesef para iadesi alamam çünkü çok zararlı çıkıyorum. Sizce hangisini seçmeliyim?

1-) Razer Kraken X Lite 
2-) Razer Kraken X USB[font=Calibri,sans-serif]RZ04-02960100-R3M1  [/font]

NOT: Kraken X USB modeli bir sitede 7.1 yazıyor ancak diğer sitede yazmıyor. Kulaklık sanal 7.1 mi ?

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,314
Cvp: Razer Kulaklık Seçenekleri

Merhaba,

Konuda ufak bir düzenleme yaptım. Tekine link eklenmemiş. Ürünlere baktığımda 7.1 yazan KRAKEN USB versiyonu sanal 7.1 sunuyor. Gerçek 7.1'ler zaten bu fiyatlara mümkün değil. Ortalama 3-4K civarından başlıyor.

İki ürün arasından ise tavsiye olarak Kraken USB 7.1 tercih ederdim. Hem frekans aralığı daha iyi, hem de mikrofonu. Ayrıca kulaklık USB ile çalışıyor. Sadece PC'de kullanabiliyorsun. Eğer sadece PC için alacaksan kesinlikle Kraken 7.1. Yok telefon vs kullanacağım dersen 3.5mm ile Kraken X Lite seçmek daha doğru.

KS

KafaKasa

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
RE: Cvp: Razer Kulaklık Seçenekleri

OceanLaB' Alıntı:
Merhaba,

Konuda ufak bir düzenleme yaptım. Tekine link eklenmemiş. Ürünlere baktığımda 7.1 yazan KRAKEN USB versiyonu sanal 7.1 sunuyor. Gerçek 7.1'ler zaten bu fiyatlara mümkün değil. Ortalama 3-4K civarından başlıyor.

İki ürün arasından ise tavsiye olarak Kraken USB 7.1 tercih ederdim. Hem frekans aralığı daha iyi, hem de mikrofonu. Ayrıca kulaklık USB ile çalışıyor. Sadece PC'de kullanabiliyorsun. Eğer sadece PC için alacaksan kesinlikle Kraken 7.1. Yok telefon vs kullanacağım dersen 3.5mm ile Kraken X Lite seçmek daha doğru.

Hocam internette baktığımda bu ürün koduyla 2 ayrı ürün görünüyor. Biri dediğiniz sanal 7.1 li diğeri ise basic model gibi hangisi tam doğru olandır?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Cvp: Razer Kulaklık Seçenekleri

Lite versiyonu 3.5mm JAK girişli STEREO bir ürün. Diğer üründe yani USB versiyonu da STEREO bir ürün. 3.5mm JAK girişine sahip ürün yazılım desteğine sahip 7.1 desteği yok. Windows 'a entegre Sonic ayarı(Sadece ON/OFF seçeneğine sahip) ile her ürüne sanal 7.1 efekti kazandırabiliyorsunuz. Bunu firmalar üründe 7.1 varmış gibi lansa ediyorlar. Bence tamamen manipüle bir yöntem. USB versiyonu tercih edin.

KS

KafaKasa

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
RE: Cvp: Razer Kulaklık Seçenekleri

ugur.gozaydin' Alıntı:
Lite versiyonu 3.5mm JAK girişli STEREO bir ürün. Diğer üründe yani USB versiyonu da STEREO bir ürün. 3.5mm JAK girişine sahip ürün yazılım desteğine sahip 7.1 desteği yok. Windows 'a entegre Sonic ayarı(Sadece ON/OFF seçeneğine sahip) ile her ürüne sanal 7.1 efekti kazandırabiliyorsunuz. Bunu firmalar üründe 7.1 varmış gibi lansa ediyorlar. Bence tamamen manipüle bir yöntem. USB versiyonu tercih edin.

Teşekkürler.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri