Razer Surround kodu gelmedi

numidark

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Bugün Razer Kraken pro V2 aldım ancak elimde herhangi bi aktivasyon kodu yok nereden bulacağım bu aktivasyon kodunu ?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
İyice kutuyu araştırın içerisinde küçük bir key yazılı bir kağıt parçası çıkıyor yazıyor netten baktım biraz. Eğer çıkmadıysa içinden aldığınız yere başvurun sorun normalde geliyor mu key diye. Eğer gelmiyorsa key normalde 45 TL civarına satılıyor sizin almanız gerekecek.

KS

numidark

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
İyice kutuyu araştırın içerisinde küçük bir key yazılı bir kağıt parçası çıkıyor yazıyor netten baktım biraz. Eğer çıkmadıysa içinden aldığınız yere başvurun sorun normalde geliyor mu key diye. Eğer gelmiyorsa key normalde 45 TL civarına satılıyor sizin almanız gerekecek.

malesef bulamadım sanırım almam gerekicek nerede satılıyor bu kod bulamadımda

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
https://www.razer.com/eu-en/7.1-surround-sound - Bu bağlantıya tıklayın ve If your purchase of the Razer Kraken did not come with the activation code, please register for your product on RazerID to receive it. Bu yazıda olan yeşil renkteki RazerID yazısına tıklayın eğer ürün yanında kod gelmediyse bunu yapın diyor yazıda. Bir Razer hesabınız varsa giriş yapın yoksa üyelik açın yönergeleri takip edin.

KS

numidark

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
https://www.razer.com/eu-en/7.1-surround-sound - Bu bağlantıya tıklayın ve If your purchase of the Razer Kraken did not come with the activation code, please register for your product on RazerID to receive it. Bu yazıda olan yeşil renkteki RazerID yazısına tıklayın eğer ürün yanında kod gelmediyse bunu yapın diyor yazıda. Bir Razer hesabınız varsa giriş yapın yoksa üyelik açın yönergeleri takip edin.

zaten üye oldum ürünümü ekledim fakat yine hiçbir şekilde kod gelmedi

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Satılıyor diye biliyirom biraz baktım G2A 'da 45 tl civarındaydı ama dediğim gibi içinden kod çıkmalı kutudan çıkmadıysa aldığınız yeri arayıp sorun.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri