Rdr Bölüm Geçemiyorum

Proxyma

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Dostlar rdr2 de ilk chapterda daha oyunun başındaki avlanma görevinde takıldım geçemiyorum sebebi klavyemde ana enter tuşu bozuk görevin başında ahıra gidiyoruz ve bir at seçmemiz gerekiyor ya orda atı seçtikten sonra isism koyma ekranı geliyo ama o ekrandan çıkamıyorum sebebinin bu olduğunu düşünüyorum. Klavye tuşlarının yerini değiştirmeyi denedim fakat olmadı . Yardımcı olduğunuz için teşekkürler şimdiden. İyi forumlar

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
Dostlar rdr2 de ilk chapterda daha oyunun başındaki avlanma görevinde takıldım geçemiyorum sebebi klavyemde ana enter tuşu bozuk görevin başında ahıra gidiyoruz ve bir at seçmemiz gerekiyor ya orda atı seçtikten sonra isism koyma ekranı geliyo ama o ekrandan çıkamıyorum sebebinin bu olduğunu düşünüyorum. Klavye tuşlarının yerini değiştirmeyi denedim fakat olmadı . Yardımcı olduğunuz için teşekkürler şimdiden. İyi forumlar
2.bözüm save'i yükleyebilirsin.

KS

Proxyma

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Oyunu oynamak istiyorum. Öncesinde dayımın pc sinde oyunun ilk yarısını iynamıştım ama şimdi kendi pcmde oynuyorum ve hepsini baştan bitirmek istiyorum. Şimdi aklıma game pad bağlamak geldi bakalım çözebilirim umarım

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri