Rdr2 De At Evcileştirme

Enderforl

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Bi videoda adam atı evcilleştiremiyorsunuz satın almanız gerek diyo başka birisi online da Arap atı evçileştirdim diyo.Şimdi evçilleştirip ana atım yapabilir miyim.Yoksa satın mı almam lazım.

Darfa

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
35
Yakaladığın atla , Ahıra (stable) gidiyorsun, eyer takıyorsun. Öyle ana atın yapabiliyorsun.

Darfa

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
35
Online da lv in önemi var mı at için
Online da yakaladığın atı sahiplenebiliyor musun emin değilim bu arada. Ben story kısmı için dedim. Lv önemi atı satın alırken var, bazı atların bazı renklerini daha üst levellerde aldırıyor. Ama online da yakalamayı hatırlamıyorum.

KS

Enderforl

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Online da yakaladığın atı sahiplenebiliyor musun emin değilim bu arada. Ben story kısmı için dedim. Lv önemi atı satın alırken var, bazı atların bazı renklerini daha üst levellerde aldırıyor. Ama online da yakalamayı hatırlamıyorum.
Benimde kafam orda karıştı onlinela hikaye modu farklı

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,636
Bi videoda adam atı evcilleştiremiyorsunuz satın almanız gerek diyo başka birisi online da Arap atı evçileştirdim diyo.Şimdi evçilleştirip ana atım yapabilir miyim.Yoksa satın mı almam lazım.
eyerin varsa yapabilirsin atı evcillestirebiliyorsun

Nandor

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
28
Online da vahşi atlara eyer takıp sahiplenemiyorsunuz malesef. Geçici olarak evcilleştirip binip kullanabilirsiniz. Ancak ata sahip olamıyorsunuz. Eyer takamiyorsunuz, stable'a götürürseniz kabul etmiyor, satamıyorsunuz, bağ kuramıyorsunuz. Geçici olarak binmekten başka birşey yapılmıyor.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri