Yardım Rdr2 Fps Kaybı Yaşıyorum.

Bacch1s

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Merhaba Arkadaşlar 2 Gün Önce Arkadaşımdan Rx6700xt Ekran Kartını Satın Aldım Ve Kurulumunu Yaptım Dün Rdr2 Ye Giriş Yaptım Ama Ryzen 5500 İle 2k Ultrada Fsr2 Açık 70 75 Arası FPS Veren Sistem Dün Ryzen 5600 İle FHD Ultrada FSR2 Açık 45 55 Arası FPS Veriyor Durumu Çözemedim Ayarların Hepsi Aynı.

(Akşam Ayarların SS ini Ekleyeceğim)

Halil 16

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
22
Ryzen 5 5600 takıldıktan sonra da ayar yapıldı mı

R5 5600 ile de tüm oyunları test ettiniz mi yoksa sadece rdr 2 de mi test ettiniz?

Halil 16

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
22
Gerçi bu sorulara gerek yok özür dilerim msı ufterburnerda işlemci saat hızı 4.2-4.4ghz görüyor mu?

Ama rdr 2 de de işlemci hiç zorlanmıyor. Yer yer yarısından azını kullanıyor işlemci de olmayabilir sorunu.

Son düzenleme:
KS

Bacch1s

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Ryzen 5 5600 takıldıktan sonra da ayar yapıldı mı

R5 5600 ile de tüm oyunları test ettiniz mi yoksa sadece rdr 2 de mi test ettiniz?
CS2,FS22, Dying light2 şuanlık bunlar ile test ettim

Gerçi bu sorulara gerek yok özür dilerim msı ufterburnerda işlemci saat hızı 4.2-4.4ghz görüyor mu?

Ama rdr 2 de de işlemci hiç zorlanmıyor. Yer yer yarısından azını kullanıyor işlemci de olmayabilir sorunu.
İşlemci normal kullanımda bir sorunu yok boost hızına çıkıyor oyuna girince normal olarak ayar olarak hiçbir şey yapılmadı stok ayarlarda

Halil 16

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
22
Biri işlemci ağırlıklı diğerleri ekran kartı bildiğim kadarıyla. Yani ekran kartından desem, ekran kartına yüklenen oyunlardan ikisi. İşlemci den desem boost hızına çıkabildiğini söylüyorsunuz. O zaman sizin sorununuz oyundan kaynaklı gibi. Ama hiç ellemediyseniz ayarları ne gibi bir sorun? Neyse siz bir SS atacaktınız ama belki orada belli olur.

Son düzenleme:

boraxin72

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
bende de öyle konum var hatta video da var aynısı mı bak bir

KS

Bacch1s

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Biri işlemci ağırlıklı diğerleri ekran kartı bildiğim kadarıyla. Yani ekran kartından desem, ekran kartına yüklenen oyunlardan ikisi. İşlemci den desem boost hızına çıkabildiğini söylüyorsunuz. O zaman sizin sorununuz oyundan kaynaklı gibi. Ama hiç ellemediyseniz ayarları ne gibi bir sorun? Neyse siz bir SS atacaktınız ama belki orada belli olur.
Geç Cevap Verdim Kusura Bakma RDR2 Sorununu Çözdüm Ekran Kartı Driverı Otomatik Olarak Görsel Keskinleştirme Açmış Ondan FPS Kaybı Yaşamışım Ama Bu Sefer Rust Girdiğimde FPS Drop Yiyorum Aralıklı Haritada Gezdiğimde FPS im Dalgalı Bi Anda 150 170 Oluyor Bi Anda 30 10 lara Düşüyor Takılmalar Yaşıyorum Ekran Kartı Drıverında Ekstra Bir Ayarda Açık Değil.

Son düzenleme:

boraxin72

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Geç Cevap Verdim Kusura Bakma RDR2 Sorununu Çözdüm Ekran Kartı Driverı Otomatik Olarak Görsel Keskinleştirme Açmış Ondan FPS Kaybı Yaşamışım Ama Bu Sefer Rust Girdiğimde FPS Drop Yiyorum Aralıklı Haritada Gezdiğimde FPS im Dalgalı Bi Anda 150 170 Oluyor Bi Anda 30 10 lara Düşüyor Takılmalar Yaşıyorum Ekran Kartı Drıverında Ekstra Bir Ayarda Açık Değil.
Hiç Watch Dogs 2 de denedin mi sistemi ubisoft un oyunlarında falan

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri