Soru Rdr2 Için Hangi Hazır Sistemi Almalıyım

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,094
taş çatlasın 800mb düşürür ve neden ayar düşüresinki?6800 alıp oyunu çok rahat donmadan kasmadan oynamak varken 6800 saf güçte daha güçlü ve fsr 3 de gelecek daha 6800 e
6800 de wattman yemesi sorun herkes düzenli kullanacak diye birsey yok belki adam alıp full torrent oyun indirecek nerden biliyorsunuz ?

Wilfred Zaha

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
514
6800 de wattman yemesi sorun herkes düzenli kullanacak diye birsey yok belki adam alıp full torrent oyun indirecek nerden biliyorsunuz ?
eğer düzgün bir driver kurup kartın ayarları ile oynamazsa ihtimal çok daha azalır ve 4060 ti en fazla 2 yıl falan idare eder 1080p ultrada 4060 ti kadar para israfı kart yok

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,094
eğer düzgün bir driver kurup kartın ayarları ile oynamazsa ihtimal çok daha azalır ve 4060 ti en fazla 2 yıl falan idare eder 1080p ultrada 4060 ti kadar para israfı kart yok
Diyorum ya herkes orijinal oynamak zorunda değil ki adam torrent indirip oynayacak mesela ama rx 6800 var diye oynayamayacak

Wilfred Zaha

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
514
Diyorum ya herkes orijinal oynamak zorunda değil ki adam torrent indirip oynayacak mesela ama rx 6800 var diye oynayamayacak
dostum ne alakası var ben eski rx 550 im ile kaç tane korsan oyun indirdim torrent dir fitgirl dir olay eğer whql sürücü kurarsan ve kartın ayalarıyla ile oynamazsan sıkıntı olma imkanı azalır olay korsan oyunda değil driver da ve

Son düzenleme:

Wilfred Zaha

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
514
hocam bende bu sistemi düşünüyordum ilk masaüstü sistemim olarak ama ilk pc mi amd almamın pek mantıklı olmadığı sorunlar olduğu söyleniyo o yüzden tedirginim ve sanırım almayacağım
bu sistem gayet iyi sistem bunu alın hocam eğer whql sürücü kurarsanız kartın ayarları ile oynamazsanız sıkıntı olma imkanı azalır

asiUsak

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
bu sistem gayet iyi sistem bunu alın hocam eğer whql sürücü kurarsanız kartın ayarları ile oynamazsanız sıkıntı olma imkanı azalır
hocam kusura bakmayın pek bilgim yok bu konularda whql sürücü ne oluyor ve gerçekten yüksek fiyatlı olduğu zaman crackli dosya indirirsek sıkıntı çıkmayacak mı 6800 de

Wilfred Zaha

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
514
hocam kusura bakmayın pek bilgim yok bu konularda whql sürücü ne oluyor ve gerçekten yüksek fiyatlı olduğu zaman crackli dosya indirirsek sıkıntı çıkmayacak mı 6800 de
whql onaylanmış sürücü demek korsan oyun değil olay kart ın sürücü ile daha çok alakası var

asiUsak

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
whql onaylanmış sürücü demek korsan oyun değil olay kart ın sürücü ile daha çok alakası var
bu sürücülerle ile ilgili kurulum videosu vs bildiğiniz şeyler var mı hocam eğer olurda alırsam sizin dediklerinize göre ayarlarım

Wilfred Zaha

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
514
yani hocam diyosunuz ki al bu sistemi kur driver ını bi sorun yaşamazsın milletin dediği gibi
Sorun yaşamak imkanı azalır sadece sorun yaşayıp yaşamayacağının garantisi yok ama 3070 3070 ti 4060 ti gibi kartlar alıp 2 yıl sonra vram sıkıntı çekmem birde kartın ayarları ile oynamayın

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri