REDMİ NOTE 9S SES SORUNU

beratgulserr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Dostlar merhaba Redmi Note 9S telefon kullanıyorum.. Satın aldığım bir sene oldu ama telefonu kulağıma dayayıp biriyle konusurken cok az sess aliyorum başlarda telefonun kronik bir sorunu olduğunu düşünmüştüm ama daha sonra baska arkadaşlarımda olmadığını öğrendim..Bu sorunu yasayan bir arkadas var mı acaba? Nasıl bir çözüm yolu izleyebilirim?

onurdemr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Cvp: REDMİ NOTE 9S SES SORUNU

Kullanmadığın bir dış fırçasıyla o kısmı temizleyebilirsin.

ibrahimunaLife

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
346

Redmi telefonlarda ses ile ilgili birden fazla sorun ve şikayetle karşı karşıya kaldım. Telefonda nedendir bilinmez ama kulaklık girişi kendiliğinden pasif konuma geçiyor ve telefonu yeniden başlatmadan kulaklık girişi aktif olmuyor. Aynı durum gelen ve giden aramalarda sesin az gelme durumuyla da karşılaştım. İlk etapta ses çıkış yuvalarını yumuşak telli diş fırçası ile temizleyip fön makinasının soğuk ve deviri az modda içerisine hava tutarak biriken tozun atılmasını sağlayarak deneme yapabilirsin.

cevikyusuf

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
106

Kardeşimin note 8 inde de aynı sorun vardi hoparlör patlamış olabilir Doğubank da 80 TL ye değiştirmiştim ben

KS

beratgulserr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Teşekkür ederim hocam çözüm önerileriniz icin yani tozla veya kirle ilgili olduğunu sanmıyorum (ilk aldığımdan beri var olan bir sorun) ama yinee de bunları deneyeceğim..

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri