Reel Moderatör

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

furkancekmece

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
0y7ld8.png

Forumumuzda multi üyelik yasaktır.

İtiraz süreniz 12 saat sonra son bulacaktır bu süre zarfında geçerli bir sebep söylenmez ise kullanıcı cezalandırılacaktır.

İyi günler,iyi forumlar...

S O V I E T

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
51
Diğer ugeligim değil ust kat komşum :)

Çok ilginç bir tanışma hikayemiz var onunla.

İnternet kafede go oynarken gormustum bunu aynı serverde oynuyorduk fakat ben bunun komşum olduğunu bilmiyordum bi ara serverde Tekirdağ da oturan varsa buluşalım demiştim buda neresi falan dedi oradan tanıştık bulustugumuzda da ilk sözü lan sen bizim alt katta oturmuyon mu olmuştu o zamandan beri iyi arkadasiz birbirimizin e posta adreslerini şifreleri steam hesaplarını felan biliyoruz ust kat komşum yani baya yakınız.

Hatta bu benim interneti kullanıyormuş taşındığım zamandan beri.

Kendi kendime konuşacak kadar salak mıyım dostum çok kırıldım.

E

expert

Guest
Real ip yüzünden böyle bir durumla karşı karşıya kaldınız beyler alt komşunuz olduğunu bilmiyorDuk ve aynı modemden dolayı böyle bir uyarı oldu ileride telafi ederiz

S O V I E T

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
51
Taşındığım zamanlar kota her ayın 6 sında 7 sinde bitiyordu aradım ttneti şu kadar kullanılmış felan dedi bende yok biz kullanmıyoruz o kadar ayrıca ayın 7 sinde kota bitirecek kadar bir şey yapmisligimiz yok dedim kadında birisi bağlanıyor olabilir vs. dedi ben o zaman suphelendim zaten bundan :p

S O V I E T

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
51
Enis sende şu konuyu kaldır adamlar beni şizofren sanıyor yav. Ne hallere dustuk senin yuzunden ulan davet etmez olaydım seni bi daha da benim hesaba girip kendi konuma yorum atma delirtme adamı. Şifreyi değiştiriyorum.

WalterHolk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
13
olum ben size demedim mi aynı modemdir diye siz adamlara ne ss falan atyosunuz :D adam yazmıs aşağı gel vs ip ye bakana kadar okusaydınız ya :D Ya ben bu modları sürücem ya :D

furkancekmece

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Rurouni' Alıntı:
olum ben size demedim mi aynı modemdir diye siz adamlara ne ss falan atyosunuz :D adam yazmıs aşağı gel vs ip ye bakana kadar okusaydınız ya :D Ya ben bu modları sürücem ya :D

sen bize iş mi koyuyorsun?
hqdefault.jpg

bizi böyle gördün karamürsel sepeti mi sandın?
BnYDe6zCYAA8tYZ.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri