Rgb fan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Muhammed Sertkaya

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Asus aura destekli fan önerisi alabilir misiniz?
Aklımda corsair ll120 var ama fiyatı yüksek yurt dışı sitelerden'de öneri alabilirim amazon , newegg , banggood vs tarzı siteler.
Şimdiden teşekkürler :)

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,138
Muhammed Sertkaya' Alıntı:
Asus aura destekli fan önerisi alabilir misiniz?
Aklımda corsair ll120 var ama fiyatı yüksek yurt dışı sitelerden'de öneri alabilirim amazon , newegg , banggood vs tarzı siteler.
Şimdiden teşekkürler :)

Öyle illede diğer markalara bakmayın piyasada fan işinde çok kaliteli ürünler var göz ardı etmeyin.

Sadece RGB olacaksa tüm anakartlar ile uyumlu yüksek hava akışına sahip ve sessiz   bu fanı öneririm.

ARGB olacaksa ki ARGB öneririm  bu fanı öneririm.

Eğer kit ve ARGB olacaksa   bu kit efsane. Çok sessiz bir yapıda ve hava akışı gerçekten iyi.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,138
Önerdiğim fanlar anakart kontrolleri ile sorunsuz çalışıyor ARGB + kit + fan hava akışı yüksek ve sessiz + ömür açısından diğer firmaların kullandıkları şeyleri fan yataklarında bu önerdiğim fanlarda kullanıyor. Bence bir fana bu 500-700 TL gibi fiyatlar verilmemeli ama siz bilirsiniz tabi.

KS

Muhammed Sertkaya

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Bütçe'den yana bir sıkıntım yok ama bir fana 500-700 gibi bir fiyat bende vermek istemedigim için araştırdım ama bulamamıştım 9 adet alacağım için uçuk bir fiyat çıkmasını istemiyordum saolsun önerdiği fanları alacağım teşekkürler.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,138
Muhammed Sertkaya' Alıntı:
Bütçe'den yana bir sıkıntım yok ama bir fana 500-700 gibi bir fiyat bende vermek istemedigim için araştırdım ama bulamamıştım 9 adet alacağım için uçuk bir fiyat çıkmasını istemiyordum saolsun önerdiği fanları alacağım teşekkürler.

Hayırlı olsun diyorum.

Başka sorularınız için foruma yine bekleriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri