Çözüldü RGB kumanda çalışmıyor !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cancan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Hector pc-hocası satın aldım salı günü geldi sorunsuz çalışıyor ama kasanın rgb kumandası çalışmıyor manuel olarak kasadan bastığım zaman renkler değişiyor kumanda da sinyal yanıyor ama ne renk değişiyor nede başka bişey oluyor ? nasıl yapabilirim.

KS

Cancan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11

Genzo

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
287
Hocam kasadaki renk değiştirme tuşuna 5-10 saniye basılı tutarmısınız. Mesela benim kasada o şekilde yapınca kontrolü ana kartta bırakıyor. Sizinde öyle olabilir mi acaba ?

KS

Cancan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Hocam kasadaki renk değiştirme tuşuna 5-10 saniye basılı tutarmısınız. Mesela benim kasada o şekilde yapınca kontrolü ana kartta bırakıyor. Sizinde öyle olabilir mi acaba ?
Denedim hocam kasadaki tuşa basılı tuttuğumda ledler kapanıyor kumanda devriye girmiyor kasanın acaba driverı felan mı var ?

Genzo

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
287
Sanmıyorum. Forumda bu sistemden alan varsa onlardan bir dönüş olursa sebebini anlarız ama isterseniz sizde bi firmaya sorum belki farklı bir sebebi vardır , yada kumanda bozuktur.

KS

Cancan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Sanmıyorum. Forumda bu sistemden alan varsa onlardan bir dönüş olursa sebebini anlarız ama isterseniz sizde bi firmaya sorum belki farklı bir sebebi vardır , yada kumanda bozuktur.
Sistemi alanlar varsa dönüş sağlarsa sevinirim arkadaşlar bi arıyım firmayı ama bence kumanda bozuk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri