Soru Rival 600 Fare Sistem Açıldığında Çalışmıyor

gowlet

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Arkadaşlar Steelseries Rival 600 fare sahibiyim. Bilgisayarı her açtığımda fare çalışmıyor ışıkları da yanmıyor. 1-2 kez güç kablosunu çıkarıp taktıktan sonra çalışmaya başlıyor. Hangi portu deneydiysem sonuç aynı. Sorun neyden kaynaklanabilir?

ramo55

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Arkadaşlar Steelseries Rival 600 fare sahibiyim. Bilgisayarı her açtığımda fare çalışmıyor ışıkları da yanmıyor. 1-2 kez güç kablosunu çıkarıp taktıktan sonra çalışmaya başlıyor. Hangi portu deneydiysem sonuç aynı. Sorun neyden kaynaklanabilir?
Bende de aynıydı . pc yi her actığımda usb yi cıkartıp geri takıyodum... harici harddisc taktıktan sonra öyle olmuştu . bir süre öyle kullandım .. sonra farklı bir sebepten pc ye format attım düzelmişti

slmbnmert

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
17
Driver booster indir sonra internette ücretsiz keylerden birini kopyala yapıştır sonra orda usb portlarını güncelle ve temizle var onları yap öyle dene düzelebilir

KS

gowlet

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Bende de aynıydı . pc yi her actığımda usb yi cıkartıp geri takıyodum... harici harddisc taktıktan sonra öyle olmuştu . bir süre öyle kullandım .. sonra farklı bir sebepten pc ye format attım düzelmişti
Ben de yakın zamanda format atmıştım. Yine aynı şey devam ediyor.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri