Royal Kludge G87 Rezilliği

Duhan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Herkese merhabalar,
2 Ocak 2018 tarihinde incelemeden görüp 210TL'ye siparişimi verdim. Kargom 12 Ocak 2018 tarihinde kargoya verilecekti. Kargoya verilmesini beklerken aldığım bir mail ile Çinlilerin işin paragözlülüğünde olduğunu anladım.
1,5 saat önce aldığım mailde ürünün stoklarda olmadığı ve paramın iade edileceği yazıyordu. Ancak ürün hâlâ Banggood'da stoklarda var!
İşin paragözlülüğünde olduğunu ürünün fiyatına baktığımda anladım. Tanıtım için 210TL'ye fiyat koyup, talep arttığını fark ettiklerinde daha fazla kar elde etmek için ürünün fiyatını 265TL'ye çektiler. Hali hazırda sipariş edenleri ise 10 gün boyunca oyalayıp STOK DIŞI diyerek paralarını iade ettiler. Ve iade ettikleri kişilerin de tekrar sipariş edeceğini düşünüyor olmalılar.

Ama ben ürün stokta görünmesine rağmen tekrar sipariş edip milletin 50TL'sine göz diken insanlardan tekrar alışveriş yapmayacağım. Lütfen ürünü sipariş ederken tekrar düşünün! 10 gün beni oyaladıktan sonra STOKTA GÖRÜNMESİNE RAĞMEN daha pahalıya almam için iptal ettiler. Bu duruma çok sinirliyim. Ve ne kadar fiyat performans olursa olsun benim için bu marka artık bitmiştir!

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Bazı satış kanallarında ve markalarda bu tarz uyanıklıklar oluyor maalesef ki bu duruma sizin gibi uyananlarda çok yok. Mağduriyetinizi üzüldüm ama yapacakta pek bir şey yok maalesef. Ürünün satın alımları düşmedikçe bu tarz olaylardan sonra firmalar geri adım atmazlar. Konuyu açıp bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederiz. Başka arkadaşlara bilgi kaynağı olmuş oldu.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri