Soru RTX 4070 Sistem Önerisi

DrEbb06

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İşlemci
i5
Ekran Kartı
RTX 4070
Selamlar 45-50 k bütçem var RTX 4070 ekran kartlı bir sistem toplamak ya da hazır sistem satan sitelerden almak istiyorum, öneriniz var mıdır?

Boozew

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
395
Monitör olmadan bir sistem önerisi olabilir mi? Monitör yerine belki kasa daha da iyileştirilebilir mi bilmiyorum pek açıkcası, monitör için sonradan ekstra bir bütçe oluşturabilirim.
monitör önermedim ki zaten. Tam olarak anlamadım sanırım

KS

DrEbb06

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
monitör önermedim ki zaten. Tam olarak anlamadım sanırım
Hocam benim hatam tamamdır teşekkür ediyorum ben yanlış yere bakmışım, son bir kez de şu sistemi sorayım, bu sistemde işlemciyi i5 14600kf yaptım bir de sıvı soğutucu ekledim, fikriniz nedir?

Boozew

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
395
Hocam benim hatam tamamdır teşekkür ediyorum ben yanlış yere bakmışım, son bir kez de şu sistemi sorayım, bu sistemde işlemciyi i5 14600kf yaptım bir de sıvı soğutucu ekledim, fikriniz nedir?

Neden bunu istediğini anlamış değilim yukarıda attığım f/p olarak seninkinden daha iyi işlemciside daha iyi +10k fazla veriyorsun birde benim attıgımı özelleştirmeyi denedinmi

@Sahuraka

KS

DrEbb06

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Neden bunu istediğini anlamış değilim yukarıda attığım f/p olarak seninkinden daha iyi işlemciside daha iyi +10k fazla veriyorsun birde benim attıgımı özelleştirmeyi denedinmi

@Sahuraka
Yok denemedim CPU Benchmark kıyaslaması yaptım işlemcide biraz iyi olsun istiyorum, ufak tefek photoshop ve render da yapıcam, sizin attığınız sisteme de AMD Ryzen 7 7700X eklediğimde de işimi görür sanırım?

Boozew

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
395
Yok denemedim CPU Benchmark kıyaslaması yaptım işlemcide biraz iyi olsun istiyorum, ufak tefek photoshop ve render da yapıcam, sizin attığınız sisteme de AMD Ryzen 7 7700X eklediğimde de işimi görür sanırım?
7500f ile 14400f arasında dağlar kadar fark oldugunu düşünmüyorum yinede bak istersen

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri