Öneri RTX 4070 Ti̇ Veya 3060 Sistem Önerisi

KS

Timurlenk34

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
37
4070 ti fiyatına bakarmısınız
4070 Tİ 3 gün önce 39.000 Grivnadan 42.000 Grivnaya çıkmış. Yani 21K TL olmuş.

@TibetBey

4070.jpg

KS

Timurlenk34

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
37
Neden tek marka üzerinden gitmek istiyorsun. Bence o şekilde yapma. Son attığın sistem de 5200MHZ bir ram seç işlemci 5200 destekliyor. Anakartı da ASUS olarak değiştir yine PSU da FSP markası seç.
Tek marka tercih sebebi PC Hocasu Youtube kanalında Taner Hoca hep tek bir markadan ilerle dediği için :sneaky:

yunusx36

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
3,016

Hocam bu istediğin bir kasayı ekleyince bütçeni aşıyormu

KS

Timurlenk34

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
37

Bakayım hocam hemen

Yok hocam bütçemi aşmıyor. Ayrıca buna bir sıvı soğutma da ilave edebiliriz aslında çokta iyi olur :cool:

Son düzenleme:

yunusx36

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
3,016
Bakayım hocam hemen

Yok hocam bütçemi aşmıyor. Ayrıca buna bir sıvı soğutma da ilave edebiliriz aslında çokta iyi olur :cool:
Sıvı soğutma gerektiren bir işlemci değil ben sıvı soğutmadan ziyade bütçe varsa bu kartı önerecektim bütçeni aşıyor mu bu kart ?

KS

Timurlenk34

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
37
Sıvı soğutma gerektiren bir işlemci değil ben sıvı soğutmadan ziyade bütçe varsa bu kartı önerecektim bütçeni aşıyor mu bu kart ?
Bütçemi buda aşmaz hocam fakat size yazdığımı sitede bir çok ürün mevcut değil. örnek olarak daha önce gönderdiğiniz Gigabyte ekran kartı ve bu ekran kartıda stoklarda mevcut değil.

yunusx36

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
3,016
Bütçemi buda aşmaz hocam fakat size yazdığımı sitede bir çok ürün mevcut değil. örnek olarak daha önce gönderdiğiniz Gigabyte ekran kartı ve bu ekran kartıda stoklarda mevcut değil.
Evet hocam sayfası çevirince bence farkettim başka siteler yokmudur PSU da stokta kalmamış

Kart ve PSU yu başka sitelerden alabilme şansın varmı

KS

Timurlenk34

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
37
Evet hocam sayfası çevirince bence farkettim başka siteler yokmudur PSU da stokta kalmamış

Kart ve PSU yu başka sitelerden alabilme şansın varmı
Araştırmam gerekir fakat burada daha önce Mining yapmış milyonlarca kişi var ve 2.el satıyorlar. Bu durumdan dolayı Ukraynanın hemen hemen en güvenilir sitesi bu olduğu için tercih ediyorum.

Bu site Ukrayna ordusuna, iş yerlerine sistem kuran adamlar ve her ürün sıfır ve kullanılmamış olarak satıyorlar. Ürünleri tek olarak satmazlar. @yunusx36

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri