RTX 4070Ti Marka Önerisi

ferhatcan29

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Merhaba Dostlarım Rtx 4070ti alacağım Palit gamerock ile Zotac Amp Extreme Aıro modeli arasında kaldım (trinity) değil onun üst modeli olan. Palit modelin de inventus sitesinde stok bulamıyorum bitti mi noldu anlamadım bari son şu kadar stok kaldı diye belirtselerdi

yunusx36

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
3,015
Merhaba Dostlarım Rtx 4070ti alacağım Palit gamerock ile Zotac Amp Extreme Aıro modeli arasında kaldım (trinity) değil onun üst modeli olan. Palit modelin de inventus sitesinde stok bulamıyorum bitti mi noldu anlamadım bari son şu kadar stok kaldı diye belirtselerdi
bütçen nedir

XXL

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
357
banada atar mısın

KS

ferhatcan29

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Arkadaşlar sarı sayfadan buldum ama ürünü satan yer defolu ürün satan bir mağza olduğunu fark ettim daha sonra görsel isteyince kutunun üst tarafının hasar gördüğünü fark ettim o yüzden uyguna veriyorlar zaten bence yani o bize gitmez. Yok kutunun içindeki kutu sağlam falan ama yersen yani şuan fiyatını 23 k çekmişler ilgilenen varsa anlattıklarımdan yola çıkarak bulurlar zaten

Maethril_

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
153
22K ya Gigabyte Gaming OC vardı HB de oraya bakabilirsin bütçe çıkabilirsen.

KS

ferhatcan29

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
22K ya Gigabyte Gaming OC vardı HB de oraya bakabilirsin bütçe çıkabilirsen.
Ya almışken iyi bir model alayım diyorum Gigabyte Palit Gamerock kadar iyi mi bilmiyorum bittiğine çok üzüldüm o modelin ya şimdi stok gelsede sanmıyorum o fiyatlarda olacağını rağbet gördü çünkü

Maethril_

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
153
Ya almışken iyi bir model alayım diyorum Gigabyte Palit Gamerock kadar iyi mi bilmiyorum bittiğine çok üzüldüm o modelin ya şimdi stok gelsede sanmıyorum o fiyatlarda olacağını rağbet gördü çünkü
Gigabyte gaming oc de çok iyi bir model fiyatına göre rahatlıkla alabilirsin. Soğutma ve iç dizayn olarak benzerler zaten. Gamerock , Tuf ile.

yunusx36

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
3,015
Gamerock ile yakın seviyede bir model bütçen yetiyorsa alabilirsin

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri