Çözüldü Rtx 6000 alınır mı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hüsom

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
761
Biri tasarım diyor diğeri her türlü yapar diyor 1 tane doğru olması lazım değil mi ?
hocam bu ekran kartı mutfağa gider su bile alır öyle bişi fakat 100k tl lik kart için daha profesyonel kişilere ulaşın açıkçası burasının bu kartı deneyimlediğini sanmıyorum

KS

SandLOJ

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
47
hocam bu ekran kartı mutfağa gider su bile alır öyle bişi fakat 100k tl lik kart için daha profesyonel kişilere ulaşın açıkçası burasının bu kartı deneyimlediğini sanmıyorum
Sadece fikir için yazdım zaten birinin deneğimlemesini bende beklemiyordum

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,303
Biri tasarım diyor diğeri her türlü yapar diyor 1 tane doğru olması lazım değil mi ?
Rtx 6000 serisi kart olarak düşünmeyin. Otobüs gibi düşünün belli bir amaç için yapılmış yüksek kapasiteli. Gezebilirsiniz, yarışabilirsiniz ama motor performansı olarak yüksek olsa bile amacı hız yapmak değil. Hız ve tek kişilik konfor olarak sedan araç daha iyi ve daha ucuz. Zaten karta dikkat ederseniz soğutma sistemi çok fazla yok ve oyun için optimize edilmemişler.

KS

SandLOJ

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
47
Herkese teşekkürle . Özellikle de

Sahuraka'ya yardımları için (!) Yarın şirketteki arkadaşada sorarım herkese tekrardan teşekkürler​

yunusx36

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
3,015
Hem iş hem oyun için RTX 4090 daha uygun sadece iş için olsaydı RTX 6000 alınabilir di.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri