RX 6700 fps düşüş

Yusufb23

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
47
benchmark açmayı unutmusum lakin framrate ekran kartı işleme 6 7 8 oldu maks 6 dan 60 a fırlamadı birde ssd de 90gb boş yer var bu olayın sebebi nedir fps düşmüyor ama yeni bir yeri renderlarken drop oluyor
buda videosu rx 6700 ryzen 5600 16 gb 3600mhz ram

KS

Yusufb23

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
47
milisaniyelik 7 den fazla drop yemişim hocam bi el atın iade edecegim bu gidişle

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Sorun hâlâ çözülmediyse iade edilebilir. Sıfır sistemde sorun çıkıyor birde uğraşıyorsunuz hiç gerek yok. Firma ile görüşün yada öncesinde bir format atmak belki işe yarar.

KS

Yusufb23

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
47
Sorun hâlâ çözülmediyse iade edilebilir. Sıfır sistemde sorun çıkıyor birde uğraşıyorsunuz hiç gerek yok. Firma ile görüşün yada öncesinde bir format atmak belki işe yarar.
ahahahahha maks amd eskı drıverı yukledım sımdılık donma kasma hıcbırsey yok rx 570 dekı gıbı yapacagım yenı guncellme geldıgı zaman hemen guncellemeyecegım

KS

Yusufb23

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
47
boyle şikayterle gelenlere eskı drıverı yuklemelerını soylermısın

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Kanka kusura bakmada benim bilgim belki bu kadar fazlasına yetmiyor elimden geldiğince öneri yapıyorum gelip AMD yi kötülüyorsun e o zaman alma. Almasaydın. Belki de binlerce kişi aldı sistemi bu teknoloji de ki şans işi. Her şey de olabileceği gibi sorunlu olan sıfır ürün sana denk gelmiş ne yapayım. Ben hiçbir yer ile bağlantılı bile değilim. Yardım etmeye çalışıyoruz diye bile millet laf yapıyor. Maks AMD aynen kanka.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri