Çözüldü RX 6900 XT Warzone FPS Sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xlarg3

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
İyi günler arkadaşlar,

Sistemin imzamdaki gibi God of War, Days Gone vs. gibi oyunlarda hiç bir sorun yokken sadece Warzone'da ekran kartı kulanımı %60larda kalıyor. Oyunun ayarlarını ister Low, ister High yapayım 1440p çözünürlükte 98-100 fpslerde dolaşıyor. İnternette baktığımda normalde 200 fpsleri görmesi gerekiyor. Ne yaptıysam sorunu çözemedim, bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim.

Not olarak: İşletim sistemi Windows 11, bütün sürücülerim ve bios güncel ve oyunun ayarlarında kurcalamadığım yer kalmadı.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Rakurai

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31
İyi günler arkadaşlar,

Sistemin imzamdaki gibi God of War, Days Gone vs. gibi oyunlarda hiç bir sorun yokken sadece Warzone'da ekran kartı kulanımı %60larda kalıyor. Oyunun ayarlarını ister Low, ister High yapayım 1440p çözünürlükte 98-100 fpslerde dolaşıyor. İnternette baktığımda normalde 200 fpsleri görmesi gerekiyor. Ne yaptıysam sorunu çözemedim, bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim.

Not olarak: İşletim sistemi Windows 11, bütün sürücülerim ve bios güncel ve oyunun ayarlarında kurcalamadığım yer kalmadı.
Hocam Warzone normal. Yani daha cok cpu yükleniyor. O sorun bendede var. Imza system dahil.
o arkadaslar ya full hd veya 720p oynuyor

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
İyi günler arkadaşlar,

Online tabanlı çoğu oyunda bu dediğiniz sorun var. Genel olarak bileşenlerde bir şey aramanız gerekmiyor özetle.

KS

xlarg3

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
cevaplar için teşekkürler. o zaman yapacak bir şey yok :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri