Öneri RX 7800 XT Vs 4070 Super

fasafiso

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
sogutucu hala bakiyorum cok kullanani da gordum 7500f ile ama bilemedim kule tipi lazim o sart, sivi sogutucu cok pahali kaliyor.
ama kasayi aldim rami 32 yaptim 2x16 ile ilerde yukseltmek yerine simdiden, umarim sorunsuzca kurabilirim da sıkıntısız calisir, sorun yasarsam acikcasi sana danismayi dusunuyorum 😁
hayırlı olsun kankam güle güle kullan
istediğin kadar yaz sor ama bu konularda çok da bilgili olduğumu söyleyemem elimden geldiği kadar yardım etmeye çalışırım

Ahmet V.

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
hocam ben de aynı ikilemden geçtim ama nvidia fanboylarını bir kenara koyup düşününce 7800xt nin daha mantıklı olduğu sonucuna vardım şuanki sistemi alalı 1 hafta oldu olmadı hiçbir pişmanlığım yok sana da 7800xt yi tavsiye ederim

bu arada benim aldığım sistem senin attığından daha mantıklı bi düşün derim

bende bu sistemi aldım memnunum fiyatını hakediyor ekran kartı zaten müthiş işlemcide aynı şekilde amd almak isteyenler için tavsiye ederim

Farukaktacun

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Saf güçte 7800xt zaten geçiyor son 2 senedir kullandığım hiçbir amd kartında yazılım sorununa rastlamadım biraz şans ve düzgün parça seçimi önemli aynı paraya daha fazla güç almak varken daha fazla performans varken 12gb vram seçmezdim açıkçası.
Reis bende söyle bir sorun cıkmaya basladı aradabır cs go oynarken alt tab basınca ekran tamamen donuyor hıcbırsey yapamıyorum pc kapatma tusuna basıp anca kapatabiliyorum radeon 3 4 defa sorun uyarısı verdı sorunu ılettım bakalım yınr yapıcakmı cozumu nedır?

fasafiso

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Reis bende söyle bir sorun cıkmaya basladı aradabır cs go oynarken alt tab basınca ekran tamamen donuyor hıcbırsey yapamıyorum pc kapatma tusuna basıp anca kapatabiliyorum radeon 3 4 defa sorun uyarısı verdı sorunu ılettım bakalım yınr yapıcakmı cozumu nedır?
pcyi ilk aldığım zamanlar benzer sorun bende the finals da yaşanıyordu doğru hatırlıyorsam ekran kartı driverını güncelleyince geçmişti , sende güncelleme yoksa eski sürümlerden birini de yükleyebilirsin ama kesin çözüm olur mu bilmiyorum

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri