RX6700 Driver Hakkında Yardım

Meraklı Genç

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
54
Merhabalar Hero sistemini satın almıştım, Dün forumda bir kişi wattman hatasının sebebinin daha çok Windows Dijital İmzalı (WHQL) driverlar kullanmamak ve otomatik guncellemenin açık olduğundan kaynaklandığını söyledi. Otomatik Güncellemeyi kapatmak kolay ancak Rx6700 ekran kartının WHQL imzalı tek driveri Windows 7 için geçerli bu durumda ne yapmam lazım W10 kullanicam en günceli kullanmak mi mantıklı olur bu durumda

Birde 6600 ve üstü tüm ekran kartlarının w10'da WHQL Driver olup 6700 de olmaması üzücü

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,166
RX6700 Yeni bir kart olduğu için olabilir. Eğer hata almadıysanız olduğunuz sürücüde kullanın ama güncellemeyi durdurun. İleride WHQL sürüm çıkacaktır diye tahmin ediyorum AMD bu kartı boş bırakmaz.

KS

Meraklı Genç

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
54
RX6700 Yeni bir kart olduğu için olabilir. Eğer hata almadıysanız olduğunuz sürücüde kullanın ama güncellemeyi durdurun. İleride WHQL sürüm çıkacaktır diye tahmin ediyorum AMD bu kartı boş bırakmaz.
Sistem daha elime ulaşmadı kontrol ettiğimde en güncelinde değilse bile bir hata almadığım sürece bunu mu kullanayım yoksa Adrenalin 22.9.1 Optional sürümünü mu kurayım tavsiyeniz ne olurdu

MirvaLe

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
130
6700 üzerinde çalışmalar devam ediyordur diye düşünüyorum piyasada yeni sayılır. daha amd tarafında diğer kartlar için bile 6 aydır başka WHQL sürüm gelmedi. kartınız geldiğinde güncel sürücü kurarsınız.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri