RYZEN 3 1200 & GTX 750 Oyunlarda Kaç FPS Alırım?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AlperenOlgun

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Merhabalar,

Soru da belirttiğim gibi Ryzen 3 1200 işlemci ve GTX 750 Ekran kartı ile güncel oyunlar da kaç fps alabilirim?

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757
Cvp: RYZEN 3 1200 & GTX 750 Oyunlarda Kaç FPS Alırım?

Ramı 16 yapıp çift kanal kullanmak faydanıza olacaktır , son zamanlarda ramlerde baya kampanyalar var bir bakın isterseniz. Eğer bütçe yoksa e- spor oyunlarını yüksek ayarda akıcı bir şekilde , a+ oyunları orta ayarda akıcı bir şekilde aa+ oyunları ise düşük ayarlarda akıcı bir şekilde oynayabilirsiniz. Keyifli forumlar.

KS

AlperenOlgun

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9

Güncel oyunlardan kastım GTA 5 Online (Fivem & Ragemp) , COD WARZONE ,COD BLACK OPS COLD WAR, FORZA HORİZON, Dying Light 1, Battlefield 1 gibi oyunlardır...

BatuhanKLC' Alıntı:
Ramı 16 yapıp çift kanal kullanmak faydanıza olacaktır , son zamanlarda ramlerde baya kampanyalar var bir bakın isterseniz. Eğer bütçe yoksa e- spor oyunlarını yüksek ayarda akıcı bir şekilde , a+ oyunları orta ayarda akıcı bir şekilde aa+ oyunları ise düşük ayarlarda akıcı bir şekilde oynayabilirsiniz. Keyifli forumlar.
Şuanlık maalesef ki sadece 8 GB alabiliyorum belki ileri de tekrar alabilirim...

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757

Orta ayarlarda 1080 p çözünürlükte akıcı bir şekilde oyayabilirsiniz. Ram'ı 16 yapmakta fayda var .

KS

AlperenOlgun

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
RE: Cvp: RYZEN 3 1200 & GTX 750 Oyunlarda Kaç FPS Alırım?

BatuhanKLC' Alıntı:
Orta ayarlarda 1080 p çözünürlükte akıcı bir şekilde oyayabilirsiniz. Ram'ı 16 yapmakta fayda var .

Bilgi için teşekkürler...

KS

AlperenOlgun

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9

3.5 bin parayı ben 10 fps farketsin diye mi verdim hocam zannetmiyorum daha fazla fps alırım bence

Arthur Morgan

Co Admin
Co Admin
Tepki
1,959

AlperenOlgun' Alıntı:
3.5 bin parayı ben 10 fps farketsin diye mi verdim hocam zannetmiyorum daha fazla fps alırım bence

Dediğimden biraz daha yüksek FPS alabilirsin tabi. Ama daha fazla olmaz büyük ihtimalle.

KS

AlperenOlgun

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9

Pcüstadı77' Alıntı:
AlperenOlgun' Alıntı:

Dediğimden biraz daha yüksek FPS alabilirsin tabi. Ama daha fazla olmaz büyük ihtimalle.

Bugün parçaların hepsi gelmiş ofisten çıkıp eve geçtiğim de kontrol sağlayacağım teşekkürler bilgi için...

Arthur Morgan

Co Admin
Co Admin
Tepki
1,959

AlperenOlgun' Alıntı:
Pcüstadı77' Alıntı:

Bugün parçaların hepsi gelmiş ofisten çıkıp eve geçtiğim de kontrol sağlayacağım teşekkürler bilgi için...
Rica ederim. Başka sorularınız için foruma yine bekleriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri