Soru Ryzen 5 5600H Mı Intel I5 11400H Mı ?

NecdetYurtbay

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Merhaba 2 laptop buldum birinde rayzen 5 5600h diğerinde intel i5 11400 h var hangisi daha iyi

Mkann

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
681
Yani önümüzdeki sene ünüversiteye geçicem kasa alsam kasa evde boş boş duracak
hocam valla üni 3'üm pek işime yaramıyor laptop ama :D tabi seçim sizin okuyacağınız bölüme göre.
Attığınız laptop güzel sadece 8gb bi ram eklemesi yaparsanız süper olur

CoLFX

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
42
Bende aynı hatayı yaptım uniye giderken laptop almıştım keşke kasa alsaydım dedim oyun oynamayı seviyorsan bence kasa al
KYK yurtdunda kaldım odaya sistem getiren arkadaşım vardı bi sıkıntı çıkarmadılar

Mkann

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
681
Bende aynı hatayı yaptım uniye giderken laptop almıştım keşke kasa alsaydım dedim oyun oynamayı seviyorsan bence kasa al
KYK yurtdunda kaldım odaya sistem getiren arkadaşım vardı bi sıkıntı çıkarmadılar
yani okuyacağı bölüme bağlı biraz ben kendi evimdeyim bana göre laptop saçma geliyor bana göre

KS

NecdetYurtbay

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Ben yurtta kalimicam sadece çok sıklık ile şehirler arası biryerlere gidiyorum yazlık a gidiyorum 1 ay gidiyorum dönüyorum tekrar gidiyorum kasa taşımak zor olur

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,636
Yani önümüzdeki sene ünüversiteye geçicem kasa alsam kasa evde boş boş duracak
hocam gelecek yıla kadar bütcenizi toplamızı öneririm , simdi almanızı önermem bütcenizi toplayıp daha iyi bir sistem toplayabilirsiniz

Sxytix9

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
hocam gelecek yıla kadar bütcenizi toplamızı öneririm , simdi almanızı önermem bütcenizi toplayıp daha iyi bir sistem toplayabilirsiniz
yalnız bu seneki sistem bile gelecek sene 2-3-4 k zamlanmış olur.Çok bi değişen birşey olmaz

boztalha

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
17
şayet almadı isen 1650 ekran kartlı almanı hiç tavsiye etmem işlemcin iş yapabilir ama ekran kartı tarafında üzülürsün eğer imkanın varsa 3060dan aşagı alamanı önermem

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri