17.000-20.000 TL Ryzen 5600 Rx6600 Ikilisi Nasıl?

Emir T

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İşlemci
Ryzen 5 5600
Ekran Kartı
RX 6600
Merhabalar,Öncelikle Maksimum 18.000 TL verebilirim ona göre yorum yaparsanız sevinirim.İkinci Olarak Şimdi Atmış Olacağım Linkteki Hazır Sistemin Nesi İyi Nesi Kötü Bakıp Söylerseniz Çok Memnun Olurum.

KS

Emir T

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Açıkçası İnternet Sitelerinden Herhangi Bir Satın Alma Durumundan Tedirginim.Uygulama Olursa Benim İçin Çok Daha İyi Olur.Yani Vatan,İncehesap vs.Gibi.

Yoksa Fark Ettim. Ortalama Bi 900-1000 TL Daha Uyguna Denk Geliyor.Ama İşte İnternet Sitelerine Güvenemiyorum.

Son düzenleme:

Bark0nn

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Açıkçası İnternet Sitelerinden Herhangi Bir Satın Alma Durumundan Tedirginim.Uygulama Olursa Benim İçin Çok Daha İyi Olur.Yani Vatan,İncehesap vs.Gibi.

Vatandan almak istiyorsan attığın sistemin fiyatı gayet iyi. Fakat biraz bütçe artışı yapabilirsen vatanda 18.999 TL ye 4060’lı bir sistem var istersen ona da bakabilirsin.

KS

Emir T

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

Easthern01

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Oyun oynatmıyor sürekli atıyor youtube da çözümünü bulamadım ama yeni bir ayar deniyom şuan dün den belli hata almadım
Tüm oyunlarda valhaim 7days GTA 5 Jedi survival minecrafta bile görsel bozulmalar oldu ekranda renkli pixeler beliriyor sonra donuyo sen çıkana kadar öyle kalıyor

Bencede 4060 daha mantıklı çünkü senin hata benim yaptığım gibi çözülmeye bilir

Son düzenleme:
KS

Emir T

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Oyun oynatmıyor sürekli atıyor youtube da çözümünü bulamadım ama yeni bir ayar deniyom şuan dün den belli hata almadım
Tüm oyunlarda valhaim 7days GTA 5 Jedi survival minecrafta bile görsel bozulmalar oldu ekranda renkli pixeler beliriyor sonra donuyo sen çıkana kadar öyle kalıyor

Bencede 4060 daha mantıklı çünkü senin hata benim yaptığım gibi çözülmeye bilir
Tamamdır Ozaman İkinizede Teşekkürler!

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,297
Merhabalar,Öncelikle Maksimum 18.000 TL verebilirim ona göre yorum yaparsanız sevinirim.İkinci Olarak Şimdi Atmış Olacağım Linkteki Hazır Sistemin Nesi İyi Nesi Kötü Bakıp Söylerseniz Çok Memnun Olurum.

Thermaltake kasa yap varsa imkanin i5 12400f yap

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri