Çözüldü Ryzen işlemci ile RAMLER uyumlu olmalıymış doğru mu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Leuna

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
48
Böyle bir durumu ilk defa duyuyorum açıkcası. Biraz yabancı forumları dolaştıktan sonra bazı ramlerde 2133 mhz üstüne çıkamama gibi bir durum varmış. Biostan D.O.C.P ayarını açtığınız zaman ramlerin kaç mhz değerine çıktığını kontrol ettiniz mi?

Eğer ettiyseniz , işlemciniz nedir? Ram için ne kadar bütçeniz var? Söyleyebilirseniz yardımcı olalım.

KS

ÖzgeXONCE

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
26
Rica ediyorum senden bu konuyu da kapatırsak iyi olur chatleşmeye döndü. Diyalog kurmamız iyi oldu teşekkür ederim

Arthur Morgan

Co Admin
Co Admin
Tepki
1,959
Kanka yanlış yaptığın bir şey yok sadece çok soğuksun ve yanlış bilgilendirme yapmışlığın oldu. Bİr konumda konunu okumadım diyip cevap vermende çok kırıcıydı hepsi bu.
Yanlış bilgilendirmedim ayrıca yukarıda yazdığım şu yorumu okumadın herhalde.

Şu konudan bahsediyorsunuz herhalde.
Orada yazdığım mesajı iyi okumamışsınız. Ben orada "KONUNU OKUMADIM AMA SORUN ŞUDUR" değil "Önceki konularinizi tamamen okuyamadim ama bileşen kullanım degerlerini kontrol ettiniz mi?" yazmışım. Yani sorununuzun çözülmemesinden dolayı benzer konuları çok kez açmışsınız ve bende orada size daha önce açtığınız konularda bileşen kullanım degerlerini kontrol etmeniz gerektiğini öneren bir kullanıcı oldu mu eğer olduysa görememiş olabilirim olmadıysa bunu deneyebilirsiniz demek istemişim. Ukalalık bunun neresinde?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri