Yardım S22 18 Bin Tl'ye Alınır Mı

ademtrgg

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
S22 alınır mı 18 bin TL fiyatı var kullanan varsa bi anlatabilirmi kamerası iyi mi? dün gece babam s24 ultra aldı uzun zamandır ailede samsung kullanmıyorduk baya bı gelişmiş simdi benim alacağım s22 de kamera iyi mi? birde mesela o fotoğraf çektiği zaman galeride görüntü güzelleşiyor bundada bu özellik varmı kullanan bi cevaplarsa çok iyi olur

kirmizisarap

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
72
S22 alınır mı 18 bin TL fiyatı var kullanan varsa bi anlatabilirmi kamerası iyi mi? dün gece babam s24 ultra aldı uzun zamandır ailede samsung kullanmıyorduk baya bı gelişmiş simdi benim alacağım s22 de kamera iyi mi? birde mesela o fotoğraf çektiği zaman galeride görüntü güzelleşiyor bundada bu özellik varmı kullanan bi cevaplarsa çok iyi olur
Kamerası güzel. Pili gün içinde çok kullanıyorsan yetmeyebilir ve işlemciden dolayı çok ısınan bir model. 23 alabiliyorsan s23 al.

Kaan63

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
29
hocam ben olsam aynı fiyata poco x6 pro 512-12 gb alırdım, s22 2 yıl öncenin teknolojisi ve 3700 mah bataryayı 2-3 yıl sonra günde 2-3 defa şarj etmeye başlayacaksınız, bu benim şahsi görüşüm sıfır alınacaksa güncel işlemcili güncel telefonlara yönelmenizi tavsiye ederim

KS

ademtrgg

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
hocam ben olsam aynı fiyata poco x6 pro 512-12 gb alırdım, s22 2 yıl öncenin teknolojisi ve 3700 mah bataryayı 2-3 yıl sonra günde 2-3 defa şarj etmeye başlayacaksınız, bu benim şahsi görüşüm sıfır alınacaksa güncel işlemcili güncel telefonlara yönelmenizi tavsiye ederim
2-3 yıl kullanmam ya genelde 1-1.5 senede telefon değiştiriyorum

Kaan63

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
29
2-3 yıl kullanmam ya genelde 1-1.5 senede telefon değiştiriyorum
o zaman şöyle bir tavsiye verebilirim hocam tabi bütçe meselesi ama 1-1.5 yıl kullanacaksanız apple daha mantıklı oluyor çünkü androide göre değerini daha çok koruyor, android tarafında ise marka olarak samsung daha mantıklı

WeNoM09

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
knk oyun felan oynuyosan s21 fe kulanma annem 1-2 senedir kulanıyo çok pişmanız
oyun felan oynamıcaksan s22 sade şık ve tam ele uygun hafif küçük bi telefo alınır

oyun felan oynuyosan xaomi ye yönelmeni öneririm
kamera olarak s22 daha iyi

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri