Çözüldü Sade makarna nasıl yapılır?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
KS

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Gg o zaman :D

Olur böyle şeyler

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
Kolay da hiç yapmadım yapılırkende dikkat ermedim nasıl yapılıyor diye. Kaynamanın ne olduğunu biliyoruz eyw saol. Bilmediğim tek yer makarna 10dk kaynasınmı yoksa suyun içindemi dursun mu, bunlar farklı şeyler ve cevabını verdin saol.
Ben size attığım video da öğrendim çok yaptım ilk yaptığımda evde benden başka kime yememişti şimdi evde yemekleri ben yapıyorum.

KS

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Ben size attığım video da öğrendim çok yaptım ilk yaptığımda evde benden başka kime yememişti şimdi evde yemekleri ben yapıyorum.
Yanlış yaptım reis. Şimdi suyu makaenadan ayırdım 1 dk falan suyun içinde kalmıştı makarna sorun olurmu tekrar yapsam? Tekrar suyu haşlayıp tuzu yağı makarnayı katsam?

Hüsom

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
761
öğrenci evinde ve daha öncesinde abartısız yüzlerce kez yapmışımdır ama en iyisi fesleğen+mozerella soslu oluyor az da pişirme suyu katılır o sosa

Yanlış yaptım reis. Şimdi suyu makaenadan ayırdım 1 dk falan suyun içinde kalmıştı makarna sorun olurmu tekrar yapsam? Tekrar suyu haşlayıp tuzu yağı makarnayı katsam?
la nasıl yanlış yaptın 15 kişi burda anlattık ajsfafajfa sorun olmaz devam et çok tuz katma ama zehir yaparsın

KS

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
öğrenci evinde ve daha öncesinde abartısız yüzlerce kez yapmışımdır ama en iyisi fesleğen+mozerella soslu oluyor az da pişirme suyu katılır o sosa

la nasıl yanlış yaptın 15 kişi burda anlattık ajsfafajfa sorun olmaz devam et çok tuz katma ama zehir yaparsın
Tecrübesizlik :D. Bencede sorun yok :D.

KS

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Gram yeteneğim yok galiba bu konuda.

Blue Life

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
25
Makarna paketinin üzerinde tarifi oluyor genelde.

Ardu

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Valla iyi güldüm ha :) acemiliğini atmışsındır artık olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri